Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon régóta nem volt senkim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon régóta nem volt senkim és nagyon régóta nem voltam szerelmes. Elképzelhetetlennek tartom, hogy valaha is az legyek. Ez normális érzés?

Figyelt kérdés

Ma azon gondolkodtam, ahogy láttam az utcán sétáló párokat, hogy már olyan régóta nem volt barátom, hogy el sem bírnám képzelni, hogy egyáltalán legyen, meg hogy mély érzelmeket tápláljak egy férfi iránt. Elkapott ma az az érzés, hogy mi van akkor, ha velem van a baj vagy valami hiba esett a gépezetbe és én már soha nem is leszek szerelmes és belém sem lesz senki és egyedül maradok. :(


24/N



2013. febr. 25. 21:54
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
29: Na akkor van még más is így. "Szuper". És sok sikert az alakuló félben lévő kapcsolathoz. :)
2013. febr. 25. 23:05
 32/39 anonim ***** válasza:

Konkrét oka? Igen. Főleg itt, az oldalon :)

Többnyire közvetlen ember vagyok, sőt, olyan

dolgokat teszek, amik - akik már a barátaim,

ismenek, tudják milyen vagyok - félreérhetőek

olyan embereknek, akikkel először beszélek/talál-

kozok.


Itt ha normálisan állsz egy nőhöz, akkor meg akarod dugni,

ha egy pasihoz, akkor b*zi vagy. Persze nem az intelligen-

sebb réteg által, hanem sajnos a többség által, és ugye ők

győznek a többség elvén.


Bár van még sok dolog, azt itt inkább nem írnám le :)


Jah, és amit még utálok, az a LOL. Leírva még csak csak

okés, de amikor beszélgetsz valakivel, és ezt mondja, na

ott képes lennék kockásra kaparni az arcom :)

2013. febr. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 A kérdező kommentje:

Te már csak ilyen "kaparós" vagy. Akkor ebben is hasonlítunk, én is utálom a LOL-t. Ha mégis használom (mint a 24. hsz-ban), akkor próbálom ezzel cinikusabbá tenni a leírtakat. De alapvetően az utálási szint egyenlő a troll-LOL (vagyis, LAL :D). Ha szóban használja valaki, annak küldöm gratulációmat.


Érdekes gondolatmenet, amit írtál, annyit fűznék hozzá, hogy a fogalmazásból tényleg le lehet vágni, hogy egy pasi mit akar/mit nem.

2013. febr. 25. 23:38
 34/39 anonim ***** válasza:

Hogyismondjam... én most pl egy normális beszélgetésre

vágynék, akármiről, akárkivel. Persze értelmes témában,

a hülyeségre ott a többi kérdés :) Nem szoktam panaszkod-

ni, és nem most fogom elkezdeni :)


Mondjuk az egyszerűbb embereknél simán levágós, hogy ki

mit akar. Még a régi accountommal (elhagytam a jelszavam)

volt, hogy nőnek néztek nem egyszer... aztán jöttek olyan

privát üzenetek, hogy égnek állt a hajam (már amennyi van)

2013. febr. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 A kérdező kommentje:

Engem is szoktak pasinak nézni a kérdéseim alapján, de aki egy picit is ért az emberekhez, az simán megállapítja a kérdező nemét és még annál is többet. Szóval ez ilyen beleérzőképesség hiánya lehet (talán...).


Normális beszélgetés... Én pl. sosem tudtam belekezdeni úgy egy normális eszmefuttatásba, ha előtte így "megbeszélem" a másikkal, hogy beszélgessünk már, normálisan ráadásul. :D Persze tudom, most nem feltétlen rám gondoltál, csak úgy mondom.

2013. febr. 25. 23:59
 36/39 anonim ***** válasza:
Én vagyok a 20-as:)Romániában lakom.Sajnos:(
2013. febr. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:

Voltal mar szerelmes?

Gondolom igen, szoval mukodik a gepezeted.

Szerintem normalis amugy az erzesed, a leted meghatarozza a tudatod.

De belenyugodnod azert nem kell.

2013. márc. 1. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Melyik megyében élsz?
2013. márc. 1. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
én is így vagyok ezzel. nem vok se csúnya, se gonosz, sose leszek szerelmes. ill biztos leszek, de aki tetszeni fog, vagy barátja lesz, vagy elutasít majd! "mert h biztosan ezt érdemlem"
2013. máj. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!