Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon régóta nem volt senkim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon régóta nem volt senkim és nagyon régóta nem voltam szerelmes. Elképzelhetetlennek tartom, hogy valaha is az legyek. Ez normális érzés?

Figyelt kérdés

Ma azon gondolkodtam, ahogy láttam az utcán sétáló párokat, hogy már olyan régóta nem volt barátom, hogy el sem bírnám képzelni, hogy egyáltalán legyen, meg hogy mély érzelmeket tápláljak egy férfi iránt. Elkapott ma az az érzés, hogy mi van akkor, ha velem van a baj vagy valami hiba esett a gépezetbe és én már soha nem is leszek szerelmes és belém sem lesz senki és egyedül maradok. :(


24/N



2013. febr. 25. 21:54
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:

19: Ez egy kissé cinikusan hangzott, no de sebaj. Köszi a válaszokat. :)


20: Merre laksz egyébként?

2013. febr. 25. 22:20
 22/39 anonim ***** válasza:

nem néztélek értelmi fogyatékosnak :d :D akkor még a "jobbfajta" nehéz eset vagy.Jó dolog ha a személyiséget és a belső értékeket is fontosnak tartod.Nyilván majd akkor megtalálod amit keresel, valakiben aki szintén hasonló gondolkodású.


egyéniségnek tartod magad? mert a leírásodból nem tűnik úgy hogy annak is látszódnál, vagy annak tartanának.(nem kötekedésből :D)

2013. febr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

Jajj, nem akartam én rosszat mondani. De tényleg, a soraid

arra engednek következtetni, hogy nem éred be az átlaggal.

Ami nagyon is helyes! :)

2013. febr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 A kérdező kommentje:
22: Nem veszem kötekedésnek. Azt megkérdezhetem, hogy miért nem látszódik ez az írásomon? Talán azért, mert próbálok kulturált ember módjára írni és nem trógerként viselkedni? Mert manapság az a trendi, tudom. De ha így van, akkor én konzervatív vagyok. lol. Nem tudom, hogy egyéniségnek tartanak-e, de azt már többször mondták, hogy fura vagyok és nem átlagos a gondolkodásom, meg a felfogásom. Pedig szerintem az a normális, ahogy én gondolkodok (persze nyílván... mindenki ezt mondaná magára).
2013. febr. 25. 22:26
 25/39 A kérdező kommentje:

Falkaparós (egészen megtetszett ez a becézés :P)

Rendben, újraértelmeztem amit írtál. :) És köszi. :)

2013. febr. 25. 22:28
 26/39 anonim ***** válasza:

Sajnos a gyógyszerek miatt ágyba vagyok kényszerülve,

így nem ugorhatok fel, hogy lecsapjam a labdát.


De hogy komolyra fordítsuk a szót, azért, hogy te érezz

valamit valaki iránt, ahhoz annak a valakinek (aki jelen

pillanatban még nem jött el) tennie is kell érte. Remélem

nem gond, hogy nem soroltalak a tucat közé, úgysem szere-

tem az általánosítást. Viszont ha szabad kérni, azért ne

írj le 2 sor után :) (olvass sokat, ráérsz leírni utána :))

2013. febr. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:

Dehogy gond, csak a neten néha nem úgy jönnek át a dolgok. De értelek teljesen és köszönöm, amit írtál. :)


És persze mielőbbi jobbulást kívánok! ;)

2013. febr. 25. 22:42
 28/39 anonim ***** válasza:

Nincs mit, valójában ha normális a kérdés, próbálok nem

túl kedvesen normális választ adni. Neten nincs hangsúly,

ha már kicsit is félreérthető, hajlamosak az emberek félre

is érteni a sorokat :)


Köszönöm, próbálok gyógyulni, a következő 8 óra kritikus

lesz :)


Remélem még összefutunk 1-2 kérdésnél, mert örülök, ha

nem csak az idióta trollkodást olvashatja az ember (ezt

a szót is... troll... de gyűlölöm :D)

2013. febr. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
A helyzet az, hogy majd jön valaki. Nekem négy évig senki sem keltette fel az érdeklődésem (persze nem a szexuális érdeklődést), aztán egyszer csak ott volt, amikor nem is számítottam semmire. Most alakulnak a dolgok.
2013. febr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

Nem gondoltam, h rajtam kívül más is utálja. Troll... milyen szó már ez. :D


"ha normális a kérdés, próbálok nem

túl kedvesen normális választ adni"

Ennek van valami konkrét oka?

2013. febr. 25. 23:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!