Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes lányok! Normális,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lányok! Normális, ha felmerül bennetek, hogy milyen lenne mással együtt lenni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 23. 18:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ez a fantázia, az sohasem szűnik meg.
2012. dec. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én azt hittem szerelmesen csak a párjára gondol az ember.
2012. dec. 23. 18:26
 3/14 anonim ***** válasza:
Attól hogy még valakivel vagy, még nem azt jelenti, hogy másra nem is gondolhatsz, azzal még nem csalod meg. Hidd el vannak ennél rosszabbak is és ők vannak a többségben, és ők is "szerelmesek" a párjukba!
2012. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De nem egyszer, hanem többször ugyanaz az ember.
2012. dec. 23. 18:42
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha egyszer, ha többször ugyanaz az illető, attól ez még normális. Ha már többet gondolsz rá, mint a párodra, attól az még normális; csak már nem feltétlenül szerelem az, amit a párod iránt érzel.
2012. dec. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Pont ez a kérdés lényege. Hogy az szerelem-e, ha közben többször is egy másik konkrét személyre gondolunk?
2012. dec. 23. 19:12
 7/14 anonim ***** válasza:
Ha szerelmes vagy, valóban szerelmes, nem fantáziálsz másról.
2012. dec. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Akkor mi ez az érzés, ha nem szerelem?
2012. dec. 26. 11:03
 9/14 anonim ***** válasza:
A jelenlegi akivel vagy-max.elfogadás,mint barát vagy akármi, akiről fantáziálsz-na ott vannak felé érzéseid. Lehet elrejted magadban, és mélyen vannak, de hiába nyomod el, fel-fel törnek.
2012. dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor igazán szerelmes voltam, én tényleg nem gondoltam más pasikra. Őszintén szólva más pasira se néztem "úgy", annyira a szerelmem töltötte ki minden gondolatomat. Igen, lehet ennyire szerelmesnek lenni...
2012. dec. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!