Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretek egy fiút aki becsapot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek egy fiút aki becsapott mert nem is szeretet és azt állitota, hogy igen most meg a rokona írkál hogy tetszem neki, most mit csináljak? ( lent)

Figyelt kérdés

talizni akar velem meg minden de én nem tudom elfejeteni azt a fiút aki hazudot nekem és nekem csak ö kel

a rokona meg + még osztálytársa is



2013. febr. 26. 14:28
 1/7 A kérdező kommentje:
am aval a fiúval most csak barátságba vagyok
2013. febr. 26. 14:30
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha nem szeret az a fiú, akkor miért szenvedsz ennyit?!

Lépj rajta túl, átvert.. A rokonát/osztálytársát meg küld el melegebb éghajlatra.:D

2013. febr. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kicsit rendesebb leirást kérünk a sziturol. A rokonának meg egy osztálytársának is tetszel, vagy hogyan van?
2013. febr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

azért mert én szeretem és nem tudom elfelejteni hiába probálom nem érdekel senki más...

ja rokona az osztálytársa is egybe

amugy az kedves meg minden de ez olyan furcsa

2013. febr. 26. 14:37
 5/7 A kérdező kommentje:
15/L vagyok
2013. febr. 26. 14:48
 6/7 anonim ***** válasza:
tovább kell lépned.
2013. febr. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

2 hónapja azt probálom

de nem sikerül

2013. febr. 26. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!