Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon megalázva érzem magam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon megalázva érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Évek óta nincs párom,magányos vagyok,depresszióval küzdök,szinte nincsenek barátaim. Jelenleg még tanulok,de hamarosan végzek és dolgoznom kell. De most is végzek alkalmi munkát az sem megy valami jól.Most még lenne időm/lehetőségem párkapcs.ot létesíteni,barátkozni,ha dolgozok akkor már csak alig.A családom konzervatív nem járhatok el este bulizni,szórakozni.


Ha dolgoznom kell valahol szinte sehol sem tudom jól végezni a munkám általában szerencsétlenkedek Ilyenkor elgyengülök,elkezdek remegni,teljesen kiszolgáltatott helyzetben vagyok.A személyiségem labilis,könnyen le le lehet uralni.Fáradékony is vagyok,sokszor már alig van élet erőm,mintha vmi vámpír le szívta volna.Aludni is nehezen tudok esténként.Ezt az ellenkező nem tagjai is látják tajtam. :( Évek óta net függő vagyok a net világába menekülök,de le akarok szokni.Úgy érzem életképtelen vagyok. :(

Randiztam nem is olyan rég két emberrel az igényeimet már szinte teljesen le adtam.Az emberek közül az egyik csúnya volt,de neki se jöttem be.A másik nem volt rossz,én jól ki öltöztem,szinte tökéletesen elégedett voltam önmagammal(ami nagyon ritka) és megdöbbentő neki se tetszettem!Ha látok valakit az utcán aki tetszik és rá nézek rám se hederít és ez idegesít. Úgy érzem,h már SOHA nem lesz párom,soha nem lesznek barátiam.

Olyan,mintha a bal szerencse üldözne,h semmi sem sikerül…Sötéten látom az életet,szinte mindenben a problémát látom.Az önbizalmam szinte sehol sincs. Voltam már több pszichológusnál a nagy része szinte semmit sem ért pedig motivált voltam/vagyok a változásra.Fogalmam sincs,h mit kezdhetnék már magammal…Tök megalázva érzem magam.Nem sajnáltatom magam,de sajnos ezek tények…


Tudnátok értemes tanácsot adni?


Köszönöm! :)))



2013. febr. 26. 01:29
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:

Szerintem azt,hogy "meggyógyulj" neked is akarni kell.

Talán jót tenne ha nem hagynád,hogy a családod uraljon,hanem eljárhatnál új embereket megismerni,barátokat szerezni.

2013. febr. 26. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló: Igen,nagyon is akarom!! Írtam is,h motivált vagyok,de fogalmam nincs már h mit.


Az uralkodás ellen nem tudok jelneleg mit tenni! Amúgy pedig eljárhatok csak (késő) este nem inkább így fogalmazok. :)

2013. febr. 26. 01:37
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Én adnék neked egy ölelést, mást nem tudok sajnos, magam is roncs vagyok.
2013. febr. 26. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy! :) Köszönöm! :D Jó is lenne,ha oda bújhatnék valakihez...
2013. febr. 26. 01:38
 5/36 anonim ***** válasza:
78%
Megkérdezhetem,hogy hány éves vagy (nem ismerkedni akarok,csak fura,hogy ennyire hagyod magad nekik).
2013. febr. 26. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

Ha gondolod, én szívesen elbeszélgetek veled, akár hosszabban is, mert amit leírtál - bár a tények - kevés konkrétumot tartalmaznak, ez csak egy séma.

Mindensetre fel a fejjel :)

2013. febr. 26. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Amire szükséged van az egy barát. Írtad, hogy nincsenek de ezen változtatnál, ahogy az egész életeden is. Ha a készség megvan akkor már csak egy kis lökés kell. Ha tanácsot nem is de egy beszélgető partnert tudok biztosítani erre az estére. Jártam és járok is valamennyire a cipődben. Ha gondolod írj privátot.

2013. febr. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

5-ös:igen,20-25 között.NEM hagyom magam,nem tudok mit tenni az uralkodás ellen!


6-ös:Rendben,köszönöm! :) Ha tudnál jó tanácsot adni szívesen veszem!

2013. febr. 26. 01:41
 9/36 anonim ***** válasza:

Hany eves vagy?

Ha mar felnott, akkor a csaladod kevesbe korlatozhat.

Ha munkad is van/lesz, akkor pedig a sajat labadra tudsz allni.

A kornyezetvaltozas mindenkeppen hasznodra lenne szerintem.

2013. febr. 26. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Igen,barátra szükség lenne.Na de mi mozdíthat ki ebből az állapotból?Kéne valami ami erőt ad,valami ami segít...Ilyenre gondolok. Csak én már nm tom mi...


A családom pedig korlátoz amint írtam ez ellen nem tehetek,elköltözni több okból nem tudok...

2013. febr. 26. 01:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!