Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakitottam a baratnommel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitottam a baratnommel mert allandoan belemkotott, es azt ereztette velem hogy nem felelek meg neki! En szeretnek vele leni de nekem az nem megy ugy hogy allandoan belemkot mit tegyek?

Figyelt kérdés
De tudom hogy nagyon szeret es hogy velem akarja leelni az eletet, a szakitasunk nagyon megviselte egesz nap csak sir.Nagyon szeretjuk egymast,kozos jovot is terveztunk,gyerekeket nekem is nagyon hianyzik azt igerte hogy megvaltozok de nem egyszer igerte mar nem tudom mit tegyek!!fel evig voltunk egyutt elotte egy evig beszelgetunk 18F 17L

2013. febr. 28. 17:06
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
a kapcsolatunkban tokeletes volt minden ez a dolog a 3dik honap utan kovetkezet,ja es o azt mondja h megfelelek neki!!
2013. febr. 28. 17:13
 2/18 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonló cipőben vagyok :/ én nem szakítottam a barátnőmmel, de hasonló problémák vannak köztünk. Amikor szóba kerül hogy nagyon unom már ezt, mert folyamatosan azt érzem hogy másra lenne szüksége nem rám, mert olyan tulajdonságaimra panaszkodik, vagy tesz megjegyzéseket, amiken nem fogok változtatni. Persze hogy szóba kerül hogy hagyjuk egymást, ő is elkezd bőgni, és mondja hogy sajnálja hogy ennyit bánt, mert nem akar, és nagyon szeret, velem akar élni, megváltozik.. stb. Mintha én írtam volna a kérdést. Viszont bizonyos időközönként mindig itt kötünk ki, még ha egy ideig vissza is vesz a cseszegetésből, mindig előjön.Nem tudom mi az okos, de egyre inkább azt érzem hogy ez hosszútávon nem működik. Szerintem magának hazudik, valahol lehet hogy másra vágyna, de tudja hogy te is jó vagy, és ezért magára akar erőltetni, pedig előfordulhat hogy nem olyan tulajdonságokkal megáldott párra lenne szüksége amien te vagy, viszont valamiért fél hogy nem találna olyat amilyet akar, vagy szimplán tiszteli a te értékeidet, és veled akar lenni, de valahol belül tényleg nem felelsz meg neki. Én ezeken szoktam töprengeni :/
2013. febr. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem ugy ismerem hogy hazudna nekem,tudom h szeret/mondja/latszik rajta/viselkedes de ez kiborit en is nagyon szeretem :( nem birom en se elegem van mar uljetek le es komolyan beszeljetek meg hogy ha nem fejezi be ak vege nekem is ezt kellet volna tennem,ma is voltam fen msnen vartam h irjon de nem irt es lementem..
2013. febr. 28. 17:31
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem neked hazudik hanem magának, tudja hogy nem kóser a dolog, de valamiért nélküled sem akar lenni, szerintem
2013. febr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen komoly beszélgetés, de az a baj hogy tudom hogy nagyon szeret, és szüksége van rám. Elég szar dolgok történtek vele mostanában, és sajnos én vagyok az egyetlen dolog ami nagyjából összetartja az életét, ennek ellenére nagyon sok baj van vele, és pont lehet ezért akar velem maradni, mert én vagyok az egyetlen biztos pontja, és közbe azért mégiscsak más beállítottságú ember lenne mellé való. Nekem eddig nem volt merszem szakítani. Volt már köztünk is rá példa, de 3 hét után engedtem, mert állandóan hívogatott, írogatott, sms-t, meg fészbukon, nem hagyott nyugodni, én meg engedtem... lehet hogy nem kellett volna, néha bánaom. Talán jobb lett volna ha ott lezárjuk és marad a dolog annyiban.
2013. febr. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
2013. febr. 28. 17:40
 7/18 A kérdező kommentje:
O is mondja hogy szuksege van ram es hogy nem jo ez neki igy de mostanaban fel adta mert azt mondta h erzelmi zsarolas amit csinal,baratok maradtunk de tudom h meg mindig szeret!en is szeretem,de nm tudom..am ha nemm akarsz vele leni ak szerintem hagyd ot es igen neki is en vagyok az egyetlen biztos pont az eleteben
2013. febr. 28. 17:42
 8/18 anonim ***** válasza:
Az a baj szerintem,hogy hiába szeret vagy szeretitek egymást,neki igazából másra van szüksége.Tudom rossz ezt így hallani/olvasni de ez van.Voltam én is így hogy állandóan piszkáltak valamiért.Valaki vagy téged szeret amilyen vagy vagy csak át akar formálni,olyanra ami nem te vagy.El kell döntened,hogy megéri-e átalakulnod valaki olyanná aki nem vagy,vagy keresel valakit aki ilyennek szeret.Mindenkinek vannak hibái,de alapjaiban senki tud megváltozni.Remélem nem sértettelek meg 26L
2013. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem sertettel meg,o nem kert hogy valtozzak es ak azelso 3 honapban miert nem volt gondja velem? nem tudom tudom h elottem volt egy baratja aki masert hagyta el,nehezen is akart velem oszejoni mert felt h en is elhagyom..
2013. febr. 28. 18:02
 10/18 anonim ***** válasza:
Azért az a 3 hónap volt szerintem amíg teljesen ki ismertétek egymást.vagy részben ismertétek ki egymást legalábbis
2013. febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!