Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy lány? (lejjebb! )

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy lány? (lejjebb! )

Figyelt kérdés
Van egy lány az osztályból aki nagyon tetszik és sztem neki is én! Órákon sokszor mosolygunk egymásra és több "jelet" adott erre! De más fiú neveket szokott írni! Nem sokat beszélünk csak egymásra nnevetünk,meg ha mással vagyok odajon és a másik személytől kezd el kérdezni(általába lánytól! Szóval fél éve ismerem és nagyon tetszik,hogy birom neki elmondani??milyen jelzéseket adjak?????előre is köszönöm!

2013. márc. 1. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom mondták-e már,nem egy hajón vagy,hogy jelzéseket kell adni.Oda kell menni,és randira hívni,nem olyan nehéz az.
2013. márc. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindig az igazmondás jön be............
2013. márc. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hívd randira. :)

Írj rá face-n valamelyik nap. Kezdj el vele beszélgetni, majd egyszer csak nyögd be, hogy nem tudod mit csinálj. Menj sétálni vagy inkább feküdj le aludni. Mit gondol? :D Ezután ha azt írja sétálj egyet, akkor a következő lépés: hát de nem tudom, hogy van olyan aki ilyen időben eljön-e velem sétálni, - várj egy kicsit, majd - nincs kedved? :D


Másik megoldás:

Kérd el tőle a házit, mert elfelejtetted felírni/nem értesz valamit, nem lehetne-e hogy átmészhozzá, hogy segítsen


Harmadik:

Odamész hozzá, mikor nincs vele senki és megkérdezed, hogy nem lenne-e kedve suli után sétálni, vagy mondjuk beülni valahova.


Negyedik: Ha annyira bátortalan vagy, írj egy levelet neki órán (csak vigyázzatok ne bukjatok le) és kérdezd meg, hogy lenne-e kedve találkozni veled suli után. Így egészen addig megúszod a személyes találkozást :D És ha esetleg mosollyal olvassa el a levelet, akkor nyert ügy.


Ha valami van, akkor írj nekem nyugodtan üzenetet, próbálok segíteni ha tudok! :)


16/l

2013. márc. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2013. márc. 1. 16:56
 5/6 ördogfiokák válasza:
szemtol szembe ....szerintem is:))
2013. márc. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!