Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Se vele sem nélküle, hogy éljek!?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Klaus98 kérdése:

Se vele sem nélküle, hogy éljek!?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel nem rég pár hónapja ezelőtt szerelmet vallotam, akkor volt valakije és szakitott vele de nem mondta el hogy miattam csak Január környékén de akkor is a legjobb barátjával mivel félt hogy esetleg elutasítanám, ma van egy hónapja hogy hivatolason is járunk de tudom, hogy több mint barátság, de kevesebb mint szerelem. Nem tudom mit csináljak, nagyon rosszul lenne és én azt nem akarom! És nem is lenne olyan könnyű mivel mindennap látjuk egymásst (suli) Most mit tegyek?

2013. márc. 1. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kellett volna szerelmet vallani. Így csak kiszúrtál vele. Azt tedd amit jónak látsz. Ha azt akarod, hogy legyen vége szakíts vele, mert így nincs értelme.
2013. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De akkor úgy éreztem! :(
2013. márc. 1. 17:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát most már nem tudsz mit tenni. Vagy megszokod vagy megszöksz tőle.
2013. márc. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, szeretem, de néha úgy érzem hogy nem! Nem tudok olyan döntést hozni ami, hát "helyes" lenne... :I
2013. márc. 1. 17:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Aranyközépút.
2013. márc. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!