Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy barátom, együttvagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy barátom, együttvagyunk egy ideje, de pár napja nincs kedvem hozzá. Ezen tegnap összevesztünk (látta rajtam hogy valami nem oké), rájöttem hogy nem tudnék nélküle meglenni. Viszont ez ma is elöjött. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
hogy vége a kapcsolatodnak.Azt jelenti.
2013. jan. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 hun04 ***** válasza:
Kezdesz kiszeretni belőle, persze a szerelem mindig elmúlik, de sok lány ezt nem tudja kezelni. Ezért érzed ezt.
2013. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

lehet meg fog jönni :D

nekem olyankor vannak ilyen érzéseim, de akkor senkihez nincs kedvem.

az előző válaszolónak lehet igaza, miszerint kezdesz kiszeretni belőle, és nem tudod kezelni.

2013. jan. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!