Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdekes helyzet állt elő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekes helyzet állt elő, volt már valakinek hasonló?

Figyelt kérdés
13 éves fiú vagyok, angliában élek. Fél éve vagyunk itt a családommal de csak november óta járok iskolába. Mivel nem tudtam angolul ezért külön csoportban vagyok, szintén olyanokkal akik nem beszélik a nyelvet. Hétfőn jött egy új lengyel lány aki tetszik nekem. Én már tudok annyira angolul, hogy bárkivel beszélgessek, de ő még szinte semmit sem tud mondani. Viszont van egy észt fiú is, aki tud beszélni vele, mert hasonló a nyelvük. Az már kiderült, hogy neki is tetszik a lány, de még nem járnak. A lány tizennégy éves, a srác pedig tizenkettő. A tanárunk szintén lengyel, és a beszélgetésekből néhakicsípek egy szót és megkérdezem, hogy mit jelent, mert érdekelnek a nyelvek. Ma azt kaptam el a beszélgetésükből ( nem szándékosan) hogy "két évvel fiatalabb". Ez hátrány lehet köztük? Amúgy hasonló az érdeklődésünk, és még bámulni is szoktuk egymást, elég sokszor. Amúgy tényleg szép lány, rajtunk kívül még sokaknak tetszik. Van esélyem nála?

2013. márc. 1. 23:16
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudom de olyan szép az első szerelmről olvasni h végig vigyorogtam :D és naná h van nála esélyed!!! a szerelem egy érzés nem kell hozzá beszélni tudni azt érezni kell...és te éreztesd vele h kell neked!!! sok sikert!!!
2013. márc. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A te korodban kicsit korai a csajozás. Ennek a kategóriának a látogatásáról nem is beszélve. Bocs ha maradi vagyok :D

Amúgy az észt nyelv egyáltalán nem hasonlít a lengyelhez, nem is szláv nyelv hanem a finnhez van köze...

2013. márc. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam, hogy az észt és a lengyel hasonló nyelv. Ez biztos?
2013. márc. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 fospuska ***** válasza:
az első 13 éves,aki fogalmazni is tud. :) de mit csinálsz itt éjfélkor...? :D na mindegy,csajozz szépen,menni fog. segíts neki az angolben,aztán a többi gurul magától.foglalkozz vele,azt minden lány szereti.:)
2013. márc. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is úgy tudtam hogy semmi köze egymáshoz a két nyelvenek, de valahogy csak megértik egymást. Amúgy itt mégcsak 11 óra van, az időeltolódás miatt.
2013. márc. 1. 23:52
 6/7 anonim ***** válasza:
A balti országok lakói (így az észtek is) szinte mind tudnak oroszul. Az orosz és a lengyel szláv nyelvek, valamennyire megértik egymást.
2013. márc. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne esélyed? :) Légy vele kedves, barátságos, add önmagad! Ebből bármi kisülhet! Hajrá!
2013. márc. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!