Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rosszul esik amit csinál, még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul esik amit csinál, még is mindig szeretem. Veletek volt már hasonló helyzet?

Figyelt kérdés

Van egy lányosztálytársam akivel eddig azt hittem, hogy jó a viszonyom, és most azt érzem, hogy nem..

Régebben arról is volt szó, hogy összejöjjünk, de már csak "barát" akar maradni..

Ugyan is, a suliban nagyon jól elvagyunk, ölelget, sokat nevetünk, hülyéskedünk. Viszont ha valahova elhívom hétvégén akkor mindig az van, hogy nem ér rá, vagy valami kifogást kitalál..Régen rengeteget beszéltünk (msnen) most meg már szinte csak annyit, hogy "Szia, miújság?"

3x hívtam eddig el mindig kitalált valamit.. (pedig nem vagyok csúnya, jól öltözködöm, nem vagyok büdös se:D)

Nagyon haragszom rá, persze még mindig szeretem.. De néha nagyon idegesít, hogy más fiúkkal van, de nem szólok bele mert csak "barátok vagyunk.." :\



2013. febr. 24. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Még jo az msn?
2013. febr. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Arra nem gondoltál hogy nem engedik el? Hány évesek vagytok?
2013. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
persze, én most is msnezek
2013. febr. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

17 én is és ő is.

Elengedik máshova is, és fura hogy pont velem sehova.:)

2013. febr. 24. 20:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is msnezek, és siratni fogom ha nem lesz:S
2013. febr. 24. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
1: azt írta, hogy RÉGEN msn-eztek. Én már vagy 2 éve nem használom, néha-néha belépek, de már egyik partnerem sem elérhető... komolyan lassan már az msn is ilyen nosztalgiaszerűség lesz, emlékszem, régen mennyit cseteltem ott mindenkivel. Amúgy tök jó kis progi volt, csak már felváltotta a skype, gmail meg a fb meg telón a viber.
2013. febr. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!