Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Srácok, ti örülnétek ennek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti örülnétek ennek?

Figyelt kérdés
Kitaláltam,hogy készitek egy videót a barátomnak,csak úgy.:) Közös és szerelemre utaló képekkel,idézetekkel,gondolatokkal és a közös számunkkal. Nektek tetszene?:)

2013. márc. 3. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
A szándékot nézném.
2013. márc. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
jóhogy :P
2013. márc. 3. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
csináld nyugodtan biztos örülni fog neki h fontos számodra :)22F
2013. márc. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Elég nyers típus vagyok, de tudok szeretni, nekem is vannak érzelmeim, viszont engem ez egyáltalán nem érdekelne, a hülye facebook-os gondolatoktól, bölcsességektől, idézetektől meg kiráz a hideg... De a szándékot díjaznám. :)

Inkább csinálj neki egy jó kaját, persze ez is jó lehet valakinek, az nem én vagyok.

2013. márc. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Emberek ***** válasza:

OFF: #4! nem feltétlenül kell annak Facebookos idézetnek lenni, lehet az netről, vagy bárhonnan szedett. és nem is feltétlenül rossz. csak el kell olvasni, és meg kell érteni


ON: Kedves Kérdező! én díjaznám a szándékot, és magát az ötletet is. van benne valami ami egyedi, amit Te csináltál, ezáltal szerintem "kötődik" majd hozzá, és hozzá is. + ez egy jó emlék lesz mindkettőtöknek

2013. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Off

Ha valaki olyan embertől idézget nekem, akire felnézek, és valami maradandót alkotott világunkban (történelmi vezetők, fizikusok, matematikusok, Nobel-díjasok, stb... akik megértették, felfogták a világ működését) érdeklődve olvasom, minden más egyéb alkoholista k_vapecér, drogos, nem dolgozó, egész életében olyan hülyeséget majomló amivel világunkat egy mm-el nem vitte előbbre (noname költők, írók) féle ember vélekedése a szerelemről engem nem érdekel. Nem kérek belőlük. Majd én eldöntöm kit, hogyan, miért, mikor akarok szeretni, ne hülye idézetekkel bombázzon a barátnőm.

On

Idézetek helyett inkább olyan mondatokat, szószerkezeteket, szavakat, kifejezéseket írjál bele amit ti magatok, ti magatokról generáltatok a hónapok/évek alatt. Nálunk rengeteg ilyen van, képekkel illusztrálva egy videóban, na akkor fordulna a kocka, még én is érdeklődve, szívesen nézném. :)

Utolsó előtti voltam.

2013. márc. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!