Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 20 év feletti srácok! Örülnéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 év feletti srácok! Örülnétek ilyen gyerekes ajándéknak?

Figyelt kérdés

Még csak pár hónapja vagyok a barátommal, egyszer voltam nála és feltűnt hogy nincs egyetlen plüssállata se, gondoltam veszek neki csak úgy egyet, de nem vagyok benne biztos hogy örülne vagy inkább hülyének nézne? 25 éves.

Ti örülnétek ha a barátnőtöktől ilyet kapnátok?

Csak szeretnék neki adni valamit, mert ő is mindig vesz nekem ajándékokat.

Lányok is válaszolhatnak ha adtak már ilyesmit a barátjuknak, mit szólt hozzá?


2011. júl. 19. 21:02
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
ez nem gyerekes :) inkább aranyos .!
2011. júl. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
71%
inkább sört, vagy plüssállatot és sört
2011. júl. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem elég ciki lenne, ha egy 25 éves pasinak a szobája teli lenne plüssel. Lehet, hogy örülnék neki, de nem nagyon mutogatnám másoknak...

Akkor már inkább egy kispárnát vegyél neki. :)

2011. júl. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
32%

Tipikus női giccses baromság. Utána majd jön a közös fotóval ellátott kispárna és bögre. Ennyi erővel vehetnél neki egy matchboxot vagy cumit.

Talán azért nincs neki, mert már elmúlt 25 nem?

2011. júl. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
51%
Hát nem tudom. Én most költöztem be a saját lakásomba és már most felhúzom magam azon is ha anyám vmit változtatni akar rajta (pl függöny). Nem szeretem, ha tele van kacatokkal a lakás. De lehet csak én vagyok ilyen.:)
2011. júl. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
50%
de ha a lakásásban nincs egyetlen plüss sem, lehet épp az, hogy nem szereti az ilyesmit.
2011. júl. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%

én is kaptam már egy rakat plüsst, nem zavart egyáltalán.


viszont már mondtam neki, hogy többet ne :D

Szerencsére nem sértődött meg.

2011. júl. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Lehet azért nincs egy se nála otthon, mert tényleg nem szereti... De ha mégis veszel neki, akkor ne ilyen szívecskét fogó maci vagy hasonlót.. lány létemre hánynom kell az olyanoktól és még nem is aranyosak.. Inkább valami rendes kis plüssállatot :)
2011. júl. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Nem akarok közös képpel ellátott semmit se, sőt közös képet sem, meg rózsaszín képkeretet meg semmi nyálas szivecskés dolgot ha ez megnyugtat bárkit is, nem vagyok ilyen.

Csak egy egyszerű plüsskutyára gondoltam, mert az a kedvenc állata. Ő maga nem egy komoly macsó férfiember mint itt szinte mindenki (haha). De szóval nem tudom... ha a pasik nem szeretitek az ilyet akkor azt hiszem inkább nem veszek semmit. Férfias dolgot nem tudok venni, mert most mégis mit? Ő maga nem csinál férfias dolgokat, nem iszik, nem cigizik, nem jár el, nem szerel, nem szereti a focit, se a kocsikat, nem tudom mit lehet venni neki. Egyszer ugyan vettem neki egy ilyen faragott színes kutyafigurát, azt azóta is nagyon szereti. De a plüss az mégis csak plüss... annak nem tudom hogy örülne-e.

2011. júl. 19. 21:19
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
szándék a fontos.
2011. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!