Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 15/f meleg. Szerintetek mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15/f meleg. Szerintetek mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés
Beleszerettem egy fiúba, de tudomásom szerint ő nem meleg. Hiába szeretem nagyon, tudom hogy elérhetetlen. Néha egy-egy beszélgetésünk után csak fekszek az ágyban és nézem a plafont órákig, közben rá gondolok. Ha ilyenkor valaki hozzámszól akkor csak idegesen tudok válaszolni. Szerintetek egyszer elmúlik ez a szerelem vagy akár depresszió is kialakulhat ettől???

2013. márc. 4. 18:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
96%

15 évesen már rájön az ember, hogy melyik nemhez vonzódik!

A szerelem meg el fog múlni, csak idő kell, próbálj nem rá gondolni egyfolytában!

2013. márc. 5. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
95%
nekem ez a két eset amit meséltem barátommal történt nap mint nap együtt voltunk suliba + suli után stb és én is túl lettem rajta csak idő kell :)
2013. márc. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%

Én is csak at tudom mondani, hogy idővel el fog múlni, nekem is ez volt egy lánnyal... (nekem is 15 évesen kezdődött, most 17/L vagyok). Hosszú ideig tartott, de esélyt se láttam rá, mivel ő nem volt "az". Egy idő után egyszerűen lecsillapodott az érdeklődésem, és elmúlt. Én is rengeteget gondoltam rá, egész nap a képeit nézegettem facebookon... ezzel tudtam kicsit csillapítani a "vágyaimat" míg el nem múlt.

Tarts ki, szerintem nem lesz semmi baj..:)

2013. márc. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
85%

Hát én is remélem hogy el fog múlni, mert én hasonló képen vagyok egyik osztálytársammal. Ráadásul ő sztem meleg is, de valahogy egyikőnk sem mer lépni, úgyhogy bszhatom.

Neked azért sok szerencsét a kiábránduláshoz.:)

2013. márc. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
90%
Nekem egy ilyen 3 évig tartott, és igen depresszió is jár vele, és igen ezt jobb lesz minél előbb elfelejtened.
2013. márc. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hol laksz?:) Ha BP-n, akkor beszélgessünk :) 16/f/biszex
2013. máj. 31. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
90%
Én 21 éves vagyok. Vmilyen szinten hasonló cipőben járok, mint te, csak annyi különbséggel, hogy én egy olyan meleg fiúba szerettem bele, akinek van párja. Nálam ez az állapot kb. már fél éve tart. Próbálok nem rá gondolni, de nem megy és a helyzetet még az is nehezíti, hogy barátok is vagyunk, tehát elég sokszor találkozom vele és a párjával. Nagyon nehéz ezt tartani, de muszáj, mert nem szeretném, ha ez miatt a barátságunk is tönkremenne. Tudom hülyén hangzik, de szeretem annyira, hogy nem rondítok bele a több éves kapcsolatába.
2013. máj. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
89%

"Tudom hülyén hangzik, de szeretem annyira, hogy nem rondítok bele a több éves kapcsolatába."


ez nem hülyén hangzik, hanem szépen :)

2013. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
89%

"Tudom hülyén hangzik, de szeretem annyira, hogy nem rondítok bele a több éves kapcsolatába."


Az utolsónak igaza van! Ez nagyon szép! Igazán szeretheted, ha erre képes vagy. Én biztos, hogy nem tudnám végignézni, hogy a szerelmem mással legyen.

2013. jún. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!