Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Melyik? Kivel élhetnék boldoga...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik? Kivel élhetnék boldogabb életet?

Figyelt kérdés
Együtt élek a párommal akibe szerelmes vagyok de ez inkább kémia mint lelki kötődés viszont nagyon intezív szerelmet érzek iránta, idealizálom sokszor. Nárcisztikus. Van azonban egy másik férfi aki nem az, sőt jól bánna velem, minden szempontból jobb parti ellenben nem tudok belé szerelmes lenni. Ő viszont gyengéd érzéseket táplál irántam. Érzelmeim ellenére a jelenlegi kapcsolatomból menekülnék, tudom h hosszú távon destruktív lenne de mégis erősen kötődöm hozzá! A másik hónapok óta vár a "sorára" furcsa módon és normális életet teremtene nekem de ott nincs kémia részemről. :( Félek hogy a végén a másik nem vár meg a jelenlegi meg teljesen megnyomorít lelkileg.KIT VÁLASSZAK ?

2013. márc. 7. 23:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
kapcsolatban élők között, ahol kémia van, általában 1 ember iránt van... szóval ne csodálkozz, ha nem érzed.
2013. márc. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A történethez tartozik, hogy önálló egzisztenciával sajnos nem rendelkezem.
2013. márc. 7. 23:11
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet,hogy a semmit kéne választanod.

Ha a mostanival nem jó,akkor azt hagyjad,de ez nem jelenti azt,hogy a másikkal kell lenned (mondjuk egy próbát vele is megérhet).

2013. márc. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
60%
A nők szégyene vagy
2013. márc. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak két pasi létezik a világon.
2013. márc. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én egyiket sem választanám.

Hogy neked mi lenne a jobb, olyannal élni, akihez erősen vonzódsz, de lelkileg nem stimmel a kapcsolat, vagy olyannal, aki tipikus "jó ember", de ezen kívül nem vonzódsz hozzá (gondolom azt várod, hogy ez utóbbi felé terelgessünk), hát ezt nem tudhatjuk.

Lehet, hogy egyikkel sem.


Hasonló helyzetben voltam, legalábbis a leírtak alapján: volt az egyik, akit őrültem szerettem, de nem teremtett volna nekem boldog életet és lelkileg kikészültem mellette és a másik, aki a tenyerén hordozott volna, minden szempontból jó lett volna hozzám, de belé meg nem tudtam beleszeretni és egyáltalán nem vonzódtam hozzá.

Én végül azt mondtam, inkább maradok egyedül, mert hosszú távon egyiket sem fogom bírni.

Aztán jött a harmadik, akibe beleszerettem és jól is bánik velem, akitől lelkileg is megkapok mindent.


Lehet, hogy neked sem ártana egy kicsit egyedül lenni, tisztába jönni magaddal és nem egyik kapcsolatból a másikba ugrani.

2013. márc. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 rododendron ***** válasza:
100%
itt egy harmadik lesz a befutó. járj nyitott szemmel.
2013. márc. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az elsőt kötöttségek nélküli szórakozásra, a másodikat barátságra. Párkapcsolatra egyik sem megfelelő.
2013. márc. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

maradj akivel vagy.

ő elfogadta,hogy kitart téged.

ha a másik ahogy írod normális gondolkodású férfi,akkor alapból nem tart ki egy naplopót,amiből előbb-utóbb úgyis balhé lesz.

kivéve ha sütsz főzöl takarítasz és hiszti nélkül dugsz.

2013. márc. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

az első biztos nem jó, tapasztaltam, szóval azt minél előbb befejezed jobban jársz

a másikat nem szereted, akkor kiakarod használni?

ez nem az én stílusom

ha így nézem nincs senkid, sajnálom N

2013. márc. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!