Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm azt mondta tartsunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt mondta tartsunk szünetet. Mire számítsak?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel eléggé összevesztünk és azt mondta időt kér, mert megbántottam. Sokszor kerestem felhívtam el is mentem hozzá. És nem örült nekem, azt mondta összezavarom a gondolatait és hagyjam békén. Lement a nagymamájához és még jobban elzárkózott. Az időből végül is azt mondta szünetet kér, de én mondtam nem bírom ki, erre mondta, hogy szakít velem (telefonon történt mindez). Aztán később olyanokat írt, hogy majd egyszer újra geyüt leszünk de most nem megy. Aztán hívott, és küldött egy sms-t. Aztán felhívtam, hogy mi van azt mondta ne keressem és nyomatékosította is írásban. Nem kerestem, majd aztán rá egy napra (azaz ma). Küldött egy sms-t maiben azt áll, hogy: hiányzol, de kell egy kis szünet...Mostn em keresem, hogy ha szeret csak vissszajön... Mi lesz, most elhagyott?..Vagy mi?..Olyasmiket mondott telefonon, hogy rátelepszem, és nem vagyok mellette férfi és nem érzi magát nőnek mellettem, és, hogy most nem megy velem neki...Amúgy elvileg szakított, de most mégis azt mondja szünetet tartunk, és hiányzom neki...Nem értem...Reménykedjek még?

2013. márc. 8. 20:19
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
adj neki időt ! :)
2013. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 poiu ***** válasza:
90%
Egyértelműen fogalmazott, miért nem érted? Fogd magad vissza, lépj hátra, hallgasd meg - más szóval légy megértő férfi. Szerintem van esélyed, ha nem erölteted.
2013. márc. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Okés, de mi mindennap beszélztünk kb. mindennap találkoztunk 2. éve tart a kapcsolatunk. És nagyon szeret(ett) engem, ő akarta jobban, hogy összejöjjünk és nagyon szerettem és élveztem, hogy ennyire szeret, és most nehéz és furcsa ez a helyzet, hogy nem érdeklődik felőlem nem érdeklem. Ami még fájóbb, hogy én sem kereshetem? Meddig kel várnom ameddig ő keres? Nagyon nehezen viselem, és nem szeretnék feleslegesen reménykedni. Úgy még nehezebb lenne elengedni :(
2013. márc. 8. 20:28
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Most légy türelmes, várd meg, amíg keres. Aztán tisztázzátok a dolgokat, ne hagyjátok annyiban a problémát.
2013. márc. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
De akkor, csak így nem fog kidobni igaz?..Tényleg nagyon szeretem, és nem értem egyszerre miként tud így viselkedni. Remélem visszajön hozzám.
2013. márc. 8. 21:10
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha szünet van, az már rossz. Ez benne volt 2 évig, és most ez a veszekedés gondolom előhozta ezt belőle, nem bírta tovább. És eddig gondolom magában tartotta. És ez az, amiért nem reménykednék a helyedben a folytatásban. Én anno a barátnőmmel tartottam szünetet, de csak beszélgetésben. de 2 napig bírta, és azt mondta ez neki nem megy és folytassuk
2013. márc. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
2 évig azért jók voltak a dolgok voltak kisebb veszekedések, de semmi ilyen komoly, és ha nem szeret minek írja, hogy hiányzom és szeret?..
2013. márc. 8. 21:52
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát ember bár mondhatnám hogy nem tudom miről beszélsz de sajna tudom , hát az első amit tenned kellet volna hogy nem hagyod a szünetet ... ha mégis megtörtént akkor ( jól tudom mennyire kegyetlenül hangzik mert énis átéltem azokat az érzéseket és a folyamatos kínt amit te ) MOST hagynod kell nem túl sokat de nem is túl keveset , nem tudom mióta vagyok eggyüt vagy hogy mennyire ismered már mint párt de ha tényleg szerettétek/szeretitek egymást tudni fogjátok mikor kell újra belelendülni :)

Es NEM ! nem szabad feladni ha még úgy érzed szereted és csak a szikráját is érzed annak hogy ez nincs elveszve , hidd el : ha küzdesz igenis össze fog jönni (mondom ezt úgy hogy 1évig tepertem életem szerelméért ;) )

2013. márc. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Vagyis bocsi én voltam a figyelmetlen , most látom hogy már 2éve akkor viszont tudnod fog kelleni hogy mikor kell cselekedned ...

Esetleg még az hogy nem-e tudsz valamiféle egyéb tényezőről ami miatt szünetet kért volna ?

(utolso voltam)

2013. márc. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Igen mostanában nem tud semmit..gondolom ilyen időszaka van (16 éves) én 20..én vagyok az első barátja azt mondta nem élte ki magát..ÉS, hogy rá telepszek. Ami miatt időt kért vagyis szünetet az az volt, hogy a szülinapi bulimon veszekedtünk zavart, hogy nem foglalkozott velem és bevágtam a hiszit, na neki ez volt az utolsó csepp..
2013. márc. 8. 23:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!