Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 évig voltunk együtt a barátommal és pénteken szünetet akart rá két napra már más lánnyal volt. Pénteken azt mondta szeret akkor, hogy léphetett túl rajtam? Többi lent!

Figyelt kérdés
Múlt héten is fura volt és pénteken azt mondta, hogy majd beszélünk a szülinapon..nem beszéltünk és úton haza fele azt mondta, hogy mi lenne ha szünetet tartanánk mert, hogy amikor néhány napig nem találkoztunk milyen aranyosak voltunk egymással és akkor is láttam rajta, hogy szeret..Másnap reggel is felhívott és aznap este is..És tök jól viseltem mert én is úgy voltam vele, hogy kis szünet de jót fog tenni. Kedden reggel felmentem facebookra és a saját adatlapját törölte és egy közös ismerősünknek egy másik névvel volt ismerőse megnéztem és ott volt már azzal a lánnyal akivel összejött..A lány régi osztálytársa volt és mint barátok úgy szerették egymást és nem értem, hogy ez most miért történt.. mert még kedd reggel küldött egy sms-t hogy ő tullépett és hogy nem tartozik magyarázattal és nem is fog és beszélnünk se kéne ne hogy félre értsem vége, és átjön még a doglaiért és ennyi. És ő az első szerelmem és nem tudom feldolgozni, hogy ha egyik nap azt mondja szeret és utána összejön mással akkor nem léphetett túl rajtam.
2013. febr. 13. 09:21
 1/9 anonim ***** válasza:
megcsal
2013. febr. 13. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Olyan nincs egy kapcsolatban, hogy szünet ... az csak egyet jelent ... most már te is tudod ...
2013. febr. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem is eszembe jutott, de nem lehet mert szinte mindig együtt voltunk és ideje se lett volna másrészt a lány messze lakik szóval ez nem úgy megy
2013. febr. 13. 09:26
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen tudom és nagyon fáj de láttam rajta hogy szeret most meg annak a lánynak mondja, hogy szeretlek stb..egy nap alatt nem lehet túl lépni egy két éves kapcsolaton
2013. febr. 13. 09:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Dehogynem ...
2013. febr. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
de hogy? annyira fáj, hogy mással látom..és nem tudom elhinni, hogy ez történik..meg azt is mondta, hogy kell a szabadság látom..egyikből átlépett a másikba..
2013. febr. 13. 09:31
 7/9 anonim ***** válasza:
Pontosan ugyanez megtörtént velem is,csak az egy 1 hónapos kapcsolat volt.Viszont nagyon szoros volt a viszonyunk,már ki is mondta,hogy szeret,amit persze nem gondolt komolyan,de fiatalok voltunk.Egy hónapig minden happy volt,minden nap találkoztunk,szépeket mondott,viszont egyszer csak eltűnt és nem jelentkezett.Hívogattam,küldtem neki vagy száz sms-t és erre annyit írt vissza,hogy mit szólnék egy kis szünethez?Szüneteltünk kb két hétig,nem keresett,amikor néha ráírtam,akkor az volt a kifogása,hogy nagyon rossz időszaka van.Végül szakítás lett belőle,mert rájöttem,hogy más lánnyal találkozgat.Vagyis nem így van,mert ő maga mondta,hogy egy lánnyal találkozik.Ezért úgy gondoltam,jobb véget vetni ennek.Eltelt a szakítás után 2 nap és már kapcsolatban volt.Szóval ennyi.Nem bántam meg.Bár akkor nagyon fájt,de egy ilyen emberrel nem vesztettem semmit,inkább csak nyertem.És az a tanulság,hogy könnyű kiköpni a szánkon,hogy "szeretlek",de nem mindenki gondolja komolyan.Szóval én nem esek hasra ettől a szótól.De azt tudom,hogy ma a párom komolyan gondolja,mert bebizonyította tettekkel.
2013. febr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Értem..köszönöm, hogy igy leirtad csak tényleg nehéz és hétfőn jön a dolgaiért..és eldöntöttem, hogy azt fogom neki mondani, hogy ez a két év szép volt jó volt és nem bántam meg semmit ami történt és nem akarok haraggal elválni. És még érzem, hogy keresni fog engem mert nem fogja senki úgy szeretni mint én..és én miatta változtam meg miatta tettem minden, hogy neki a legjobb legyen de ő eldobott magától..csak első szerelmet nehéz felejteni és továbblépni főleg, hogy tele van emlékkel a lakás kép meg amit kaptam tőle stb..
2013. febr. 13. 09:55
 9/9 A kérdező kommentje:
Azóta történt még valami amit nem értek és érdekel, hogy most mi a helyzet..Még kapott tőlem egy nyakláncot amit akkor adtam neki amikor félévesek lettünk és most is a nyakába van mert hogy a csajnak tetszik de miközben együtt volt a csajjal vagy is lefeküdtek lógott a nyaklánc és látta és abba hagyta és kérdezte a csajt hogy nem zavarja? és akkor azt mondta hogy nem mert jól áll neki a csaj mint kiderült iszonyúan féltékeny rám és hét napból 4et veszekednek és azt mondta a volt barátom egy közös barátnőnknek hogy imád engem mint barátot és jó lenne beszélni velem néha iszogatni és volt olyan régebben hogy én vele és a közös bnőnk a barátjáva és igy négyesbe elvoltunk és mondta neki a lány hogy reméli lesz ilyen és ha gáz a volt barátomnak nem kell velem aludnia de mondta hogy neki az se tré és mondta a csajszinak hogy akivel most együtt sokkal jobban elvoltak amikor csak haverok voltak és mondta hogy mindennap eszébe jutok stb..és nem tudom, hogy esetleg a jövőben még együtt lehetünk?
2013. márc. 5. 16:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!