Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vannak olyan nők akik komolyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan nők akik komolyan gondolják a párkeresést és találkozni is hajlandók!?

Figyelt kérdés
Milyen szempontok alapján keresnek?

2013. febr. 10. 16:51
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Tetszen és jól el lehessen vele beszélgetni. Sok harmincas férfi oda szokott jönni hozzám, de nekem ők túl idősek. Ha párkereső oldalakra gondolsz, azon nem vagyok fenn.
2013. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%
Fontos a kölcsönös szimpátia, közös hullámhossz. Éppen párkeresésben vagyok, de nincsenek nagyon konkrét szempontok, a lényeg, hogy valamivel megfogjon!
2013. febr. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Csak azért tettem fel ezt a kérdést mert én is fent vagyok társkeresőkön de még nem találtam senki olyant aki tényleg válaszolna is a levelemre és meg is akarna ismerni! Am. 40 éves vagyok és már nagyon szeretnék párt és családot! Tud valaki olyan helyet ahol lehet komoly párt találni?
2013. febr. 10. 17:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Társkereső oldalból a randivonalat ajánlom. Ott vannak fent olyanok, akik találkozni is mernek. Nekem 2 randim volt ott eddig. Mindegyik 1-2 hetes levelezés után, de biztos vannak fent még olyan nők, akik hajlandóak találkozni. De ahhoz egy jó tanács, hogy ott az a lényeg, hogy nézd meg jól, hogy mit várnak el és csak olyanoknak írj, akiknél minden kritériumnak megfelelsz, mert akkor válaszolnak is. Sok sikert!
2013. febr. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fent vagyok szinte minden társkereső oldalon de még eddig nem volt senki aki meg szeretne ismerkedni velem! Nem tudom mi az oka!? Egy csaj írt vissza rövid választ! " Csúnya vagy" Tényleg? Nem tudom! Nem hiszem el hogy senkinek nem tetszek!?
2013. febr. 11. 18:36
 6/9 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyire komolytalan mindenki?
2013. aug. 4. 22:47
 7/9 anonim ***** válasza:
Engem már vagy 70-en bejelöltek, de mind csúnyák :(
2013. aug. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Biztos vannak akik komolyan gondolják. Én a www. randihely.hu nevű oldalon ismerkedtem meg a férjemmel 3 éve. Esetleg próbáld ki. Ha még nem vagy fent rajta.


Fontos volt, hogy tudjunk miről beszélgetni, legyen humoros, és legalább magasabb legyen nálam:) A többi már csak kémia kérdése:) hogy mennyire vagytok szimpatikusak egymásnak, és a vonzalom....


27/N

2013. aug. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7. férfi vagy nő vagy! Utolsó! Fent vagyok ott is! De még senki nem írt vissza a fene tudja mennyiből de nem csak ott sehol sem! Olyan csúnya lennék? De sokan azt mondják a külső nem minden! De akkor miért nem akarnak megismerni így sem! Nem értem!
2013. aug. 15. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!