Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan beszéljem meg a páromma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljem meg a párommal a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés
Már több éve vagyunk együtt de utóbbi hónapokban egyre inkább azt érzem nem ő az igazi.Megváltoztunk talán mindketten és bizonyos dolgok már nem olyanok mint régen.Ő ezt vagy nem akarja látni vagy nincs ideje ezzel foglalkozni.Természetesen már próbáltam beszélni Vele, rámutatni bizonyos dolgokra amik zavarnak de egyszerűen nem lehet vele beszélni. Azonnal támadási pozícióba lendül és megsértődik.Onnantól már semmiről nem lehet beszélni.Nagyon makacs természet.Tudom egyik pasi se lelkizik szivesen de ez sem megoldás.Félek ennek csúnya vége lesz pedig nem szeretném.Csajok srácok mi a véleményetek?

2013. márc. 9. 19:34
 1/4 Kék_ ***** válasza:
TÁMADÁSI POZÍCIÓBA LENDÜL.
2013. márc. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem tudom mik azok a dolgok amik változtak, valamiért érzékenyen érinti amikor beszélni akarsz róla

nem tudom hány évesek vagytok, de akkor miért nem meg, hogy szakítani akarsz, mert ennek ez lesz a vége, főleg ha megbeszélni sem lehet

ez nem lelkizés, ha valami nem megy és érzékelni is lehet

amúgy támadási pozíció? van valakije? N

2013. márc. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen "támadási pozícióba"..tudjátok legjobb védekezés a támadás...pontosabban ha felhozok egy problémát akkor letagadja hogy az nem is igaz meg mit buzerálom és miért ő a hibás..
2013. márc. 9. 20:01
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyébként már nem vagyunk gyerekek.(28évesek vagyunk)három éve jegyben.Nem tudtunk még tartósan összeköltözni se mert hozzám nem akart jönni (messze van a munkahelyétől)a saját házát pedig fel kell még kicsit újítani.Semmilyen tanácsot vagy segítséget nem fogad el csak siránkozik meg jajgat hogy most mért nincs ideje.Amikor megismertem ő volt a Férfi.Mindig tettrekész, bölcs, találékony, életvidám.Aztán belépett a céghez és minden elindult a lejtőn.Kifordult magából,nem bírta a csicskáztatást.Ha magasabb pozícióban volt nem bírta a felelősséget, máshol a fizetés volt kevés..mindig valamin siránkozik holott nincs rá igazán oka.Próbáltam segíteni, felvidítani de évek alatt megúntam.Alig megyünk valahová együtt, arról hogy nélküle menjek hallani se akar.Új hobbyt talált magának ami engem nem érdekel, nehéz közös programot találni.Ha ezt felhozom akkor ingerülten reagál és vége a vitának.Nem tudom mit lehetne még tenni
2013. márc. 9. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!