Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nem tudom elfelejteni, miért?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfelejteni, miért? Többi lent.

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban akivel jóba voltam, belészerettem és nagyon sokáig jóba voltunk utána és az utóbbi időben úgy éreztem hogy ő is közeledik felém. Majd egyszer letiltott facen amikor ráírtam (már több mint 1 hónapja)

Megkérdeztem hogy mi a baja velem azt mondta hogy semmi.

Nem értettem nagyon, írtam neki egy levelet hogy hiányzik nekem nagyon azóta már nem is köszön nekem.

El kellene felejtenem de nem tudom... egyfolytában rá gondolok, mindennap látom éjszakánként róla álmodok, nagyon rossz nélküle minden. Segítsetek!

17/F



2013. márc. 10. 14:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi nem tudunk segíteni, nem ismerjük az érzéseiteket.


17 évesen még én sem tudtam, hogy amit a nők nem akarnak az nem is lesz úgy. Sajnálattal írom, de le kellene mondanod róla...

2013. márc. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Baccardi01 ***** válasza:
Az előttem hozzászólónak igaza van. Próbáld meg őt elfelejteni.
2013. márc. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!