Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Nem tudom elfelejt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom elfelejteni a barátomat! Vagy ez csak a megszokás?

Figyelt kérdés

Már másfél hónapja hogy szétmentünk és azóta nem is beszéltünk...minden telószámot,képet,fbról kitöröltem, hogy el tudjam felejteni,a tőle kapott dolgokat eltettem jó mélyre. Amikor szakított velem én szerelmes voltam még belé. nem tudom, mikor múlik el a hiánya? Elég sokáig voltunk együtt 3évet. A régi emlékek fájnak mikor még szép volt minden és szerelmes volt belém.

Mikor térek észhez???? 19L


2013. márc. 6. 18:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Én sem tudtam elfelejteni a volt páromat mi is 3 évet voltunk együtt. Már lassan 1 éve hogy szakítottunk. A miénk közös döntés volt lényegében de én akartam a szakítást én hoztam fel. Pedig még szerettem. Na mindegy. Nem működött. Gondolj a rossz dolgokra és akkor jobban túl tudsz lépni rajta. Én már részben túlléptem csak néha jut eszembe. másfél hónap semmi ha több év után se tudsz túllépni az már nem normális.
2013. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem ez csak megszokás...és lehet igaza van az előző kommentelőnek-gondolj a rossz dolgokra! Gondolj csak erre-jó ez neked ha rá gondolsz? Valószínű hogy nem jöttök újra össze, akkor meg minek rá gondolni? A másik amit a helyedben csinálnék...közhely, de sírd ki magad, úgy értem nézz romantikus filmeket, drámákat, addig is elvonja a figyelmedet a volt barátodról, és még jó szórakozás is :)
2013. márc. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!