Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nincs pasim? Egyszerűen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs pasim? Egyszerűen nekem nem jön már össze, hogy valakivel komolyan járjak már 2és fél éve.

Figyelt kérdés
Pedig rengeteg fiú haverom van, rengeteg mindenkit ismerek. ITt lakok Pesten, és ahogy észrevettem, azt nem mondhatom el, hogy nincs 1rendes fiú se, mert van, És akörnyezetemb e mindenki jár valakivel, aki akar. csak az van egyedül, aki szingli akar maradni. És minden kis ku*va pics*nek van pasija, közbe meg össze-vissza calja, én meg senkit nem calnék meg.

2013. febr. 19. 11:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Te tényleg nem c'alnál meg senkit?:D
2013. febr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kepet privibe? Lehet, hogy csuf a fejed...
2013. febr. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
jaja képet, engem érdekelnél!
2013. febr. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

adj képet, úgy megmondom mi a baj

vagy az a baj, hogy túlságosan akarod

én 4 évig görcsösen akartam, és semmi

aztán egy nagy berúgás után azt mondtam, hogy jolvan, nem is kell senki, megleszek örök magányomban

és lásd 2 hétre rá megismertem a páromat akivel azóta is együtt vagyunk :)

2013. febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Képet, ha tetszel, járnék veled:)
2013. febr. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

1nem fogok mindenkinek képet küldeni. mert az nem ok, hogy nézek ki. mert néhány évfolyamtársam olyan ronda, hogy falnak megyek és helyes pasija van.

2pedig, van benne igazság, h lehet görcsösen akarom. de én is volt, hogy már lemondtam az egészről pár hónapra, leszartam, nem akartam senkivel se lenni, de akkor se volt változás.

2013. febr. 19. 11:57
 7/16 anonim ***** válasza:
A görcsölés taszítja a pasikat. (ez csak egy lehetséges ok, nem szemrehányás)
2013. febr. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
A görcsölés taszító? Mi ez ha nem a 22es csapdája?
2013. febr. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mondjuk nálam alap dolog a párválasztásnál, hogy a partnerem tudjon helyesen írni ... :-P
2013. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Egyszer majd cak jön valaki :D
2013. febr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!