Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 15/L nincs barátom (pasim),...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15/L nincs barátom (pasim), soha nem is volt, velem lehet a baj? Ez normális?

Figyelt kérdés
Nem akarok én kezdemenyezni, mert szerintem ez a fiú fladata. és nem valami szerelem nélküli alkalmi kapcsolatra vágyok, hanem igaz szerelemmel teli kapcsolatra. Szerintetek mikor jön el az ideje ennek?

2012. dec. 21. 13:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Én 15 évesen még műanyag katonákkal játszottam.
2012. dec. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos már kifutottál az időből.:(
2012. dec. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
83%
Még korai... De a mai világ már megfordult ne te várd a szádba... :D keres egy srácot akivel eltudnál képzelni valamit és állítsd tények elé.
2012. dec. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Előzőek,ti nem vagytok tinik látom...Nekem van 15 éves öcsém,tudom mostanság mi a helyzet.Hát,ilyenkor szokott lenni a csajoknak.Ha érdekel,az öcsémnek nincs senkije.
2012. dec. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
89%
Nyugi, biztosan nem késtél le semmiről, teljesen normális vagy.
2012. dec. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Hát ha jóképű,kedves,okos akkor igen és köszönöm a felajánlást.
2012. dec. 21. 13:56
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Általában az ilyen korú lányoknak már van barátjuk. De abban biztos vagyok, hogy nem mindegyik szerelemből van a pasival. Ráérsz még a pasizással, ez nem olyan dolog, hogy lemaradsz.
2012. dec. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Nincsenek ám igények... :D

Vársz még egy 5-8 évet, talán az IGAZ szerelem is rád talál. Én mit szóljak 21 évesen?!

2012. dec. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

valószínűleg nem veled van a baj.

manapság sajnos félnek a fiúk attól,hogy a lányok körében már-már divattá vált a próbálkozók hangos megalázása,hülyítése és ettől tartva a fiúk nem mernek kezdeményezni... emlékszem még általános iskola 8.osztályában volt egy lány,akiért éltem-haltam,az volt az első "igazi szerelmem",nagyon jóba voltunk,aztán egyszer elmondtam neki,mit érzek,és beadta nekem,hogy ő is szeret,meg satöbbi maszlag. nagyon boldog voltam,még nem egy hét után megjelent a fiúja,akiről semmit nem tudtam,és 2 haverjával jól összevertek,hogy szálljak le a csajról...

nekem ennyi tapasztalat elég volt,azóta sem kezdeményeztem egy lánynál sem,és szerintem jó ideig nem is fogok...


ezek után mindenki vonja le a tanúlságot...

2012. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
előző vagyok csak lehagytam 17/f
2012. dec. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!