Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi a véleményetek? A többi lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? A többi lent

Figyelt kérdés
Még előző évben randiztam egy sráccal aki ugyanabba a suliba jár mint én és egy évvel idősebb nálam , nagyon meg kedveltem de aztán azt hittem, hogy túl kezdő lennék a dologhoz és a randi után azt mondtam neki , hogy maradjunk csak barátok aztán ebben az évben abba a szakkörbe kezdet el járni ,mint én és pont úgy lett a szereposztás, hogy összejövünk benne.De aztán az egyik osztálytársammal összejöttem akivel sajnálom is , hogy jártam mivel nagyon szemét volt ,de közben sokat gondoltam a másik fiúra is (bár nem mondhatom , hogy nem volt szemétség tőlem ,bár az osztálytársam sem volt jobb , mivel folyton más lányok "mutogatós" képeit lájkolta és folyton azt terjesztette a suliban , hogy szakít velem és mindig leszídott, ha valami olyat csináltam ami nem tetszett neki).Aztán úgy döntöötem , hogy szakítok vele.Az idősebb fiúval elég jóban voltunk és el is hívott randira még azok után is amit vele tettem ,állítólag még azóta is tetszettem neki miután leráztam és ez nagyon jól esett , elmentünk moziba és nagyon jó volt a hangulat és nagyon megszerettem.

2013. márc. 14. 10:02
 1/3 A kérdező kommentje:

*döntöttem

Egyébként azóta össze is jöttünk és nagyon szeretjük egymást:))

2013. márc. 14. 10:04
 2/3 anonim ***** válasza:
Remek.
2013. márc. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hajrá
2013. márc. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!