Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes mellette maradnom?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes mellette maradnom? (tovább. )

Figyelt kérdés

Megpróbálom röviden és tömören összefoglalni.

Van egy srác akibe több mint másfél éve szerelmes vagyok. Szerelmes? Tiniként nem tudom mennyire tud az lenni az ember. Minden téren az ideálom, az a tipikusan tökéletes fiú, ráadásul osztálytársam. De teljesen reménytelen a dolog. Egy éve van egy barátnője akivel nem felhőtlen a viszonyuk, sőt... De ezt nem részletezném, mivel nem rám tartozik. Elvakultan szereti, és tudom, hogy tőlem pedig nem akar semmit. Beszéltünk egy ideig de a lány miatt ez abba maradt. Közben van egy srác akivel most egy hete vagyunk együtt. A gond pedig ott kezdődik, hogy azt érzem csak azért vagyok vele, hogy kiverjem a másik srácot a fejemből.

Tudom, hogy sosem lehet az enyém akármennyire is erre vágyok. És itt a biztos pont a másik fiú aki szeret, és ésszerűen nem szabadna veszni hagynom. De közben emészt a bűntudat mikor vele vagyok, mert mikor megcsókol, nem rá gondolok, hanem a srácra aki több mint másfél éve szeretek. Mi lenne a helyes? Ez még változhat? Vagy hagyjam a fenébe, mert ez a sorsom, hogy ebből nem másfél év hanem egy élet lesz?



2013. márc. 15. 00:09
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem keress egy harmadikat
2013. márc. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem tisztességes hitegetni a fiút, amíg valaki más után vágyakozol. Egyedül is lehet felejteni.
2013. márc. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem érdemes, ne használd ki a srácot... csak képzeld magad a helyébe, elég gerinctelen dolog ez. Próbálj más módon felejteni, ezzel a szegény fiúval meg még az elején állítsd meg a dolgot, amíg még kevésbé rossz neki.
2013. márc. 15. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hehe kivered a fejed! Én várnék, még egy fél évet azzal a balfékkel. Aztán majd ha akkor sem, akkor rothadjon meg a svájcibicskájával együtt.
2013. márc. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 fospuska ***** válasza:
mindenki használ valakit egy harmadik elfelejtésére. csak az első újdonság...
2013. márc. 15. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
most mondhatnám,hogy felejtsd el azt a srácot aki nem akar töled semmi de nem mondom mert én ugyvagyok együt a mostani barátommal már 2éve,hogy nem akart tölem semmit csak beszélgettünk elejinte aztán én mentem utána addig amég elkezdtem érdekelni és hát bejött és boldogok vagyunk,de persze ezt neked kel tudni,hogy elfelejted e ha egyeltalán eltudod vagy pedig együt maradsz azzal aki biztosan szeret talán probálj csak arra a srácra gondolni akivel most együtt vagy probáld megszeretni közös dolgokat programokat csinálni vele hátha megszereted:)
2013. márc. 15. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!