Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így vele maradnom?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy április végén már 2,5 éve leszünk együtt a barátommal. Neki én vagyok az első bnője nekem meg vele van az 1. komoly kapcsolatom. Tavaly nyár óta érzem igazán, hogy nem törődik velem. Mikor elmentünk nyaralni páran mindenkivel tok normálisan tudott beszélgetni velem meg ordibált flegmán beszélt... Szeptemberbe már ki akartam dobni, de amikor jött azzal, hogy hát jó ő nem könyörög nekem, hogy maradjak elsírtam magam, és ez utána csak jobban megszerettem. Azóta már nem 1x kértem, hogy törődjön velem, ne csak mondogassa, hogy mennyire szeret kb tart 2-3 napig és újra kezdi a nemtörődömséget...és mikor szóvá teszem, hogy nekem ez rosszul esik még ő van megsértődve, meg jönn azzal, hogy több, mint 2 éve együtt vagyunk. Szex már csak hetente van azt is szinte ki kell erőszakolnom, 1 csókért is könyörögnöm kell. Nagyon szomorú vagyok, és még ma Nő napon is csak összevesztünk. Lehet, hogy az is közrejátszott, hogy szinte minden nap találkozunk, de már felajánlottam azt is, hogy akkor ne találkozzunk pár napig abba meg nem megy bele. Nem értem mit rontottam el...
2013. márc. 8. 17:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd el, pár nap múlva könyörögni fog a kegyeidért. Semmi értelme csak ígérgetni, hogy kiteszed, ténylegesen küld a fenébe, aztán hátha megembereli magát.
2013. márc. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha szereted leszar, ha leszarod szeret!!! 22F
2013. márc. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De az a baj, hogy nem tudom megtenni, soha nem tudtam pedig már annyiszor kiakartam dobni, akkor meg elkezdett könyörögni, meg, hogy megváltozik...de sztem csak azért csinálja, mert fél, hogy nem talál még egy ilyen hülyét aki elviselné a sok hülyeségét
2013. márc. 8. 17:30
 4/7 anonim ***** válasza:

Kezdésnek mondj le pár találkozót. Ne találkozz vele minden nap. Ne úgy hogy egyszerre nagy szünet, mert akkor megint kiakad rád. Mondd meg neki hogy neked is van saját életed azon kívül is amit vele élsz. Foglalkozz kicsit magaddal, hagyd őt levegőhöz jutni. Ha nem látjátok egymást olyan sűrűn csak jobban fogja értékelni azokat az órákat amikor vele vagy...

Aztán ha ez sem jön be, akkor tényleg nem ártana más után nézned mert akkor valószínűleg kényelemből van veled.

2013. márc. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

"jött azzal, hogy hát jó ő nem könyörög nekem, hogy maradjak elsírtam magam, és ez utána csak jobban megszerettem."

Most komolyan?!

Legyen mar egy kis onbecsulesed!

Itt egyetlen egy dolgot tehetsz, de ugyis tudom, hogy nem fogsz rank hallgatni, na mindegy.

Hagyd ott a pasit!

Es ne keresd!

Ha egyaltalan utanad jon, akkor is ne menj hozza vissza az elso szora, kuzdjon meg erted!

De sajnos, nem hiszem, hogy visszakonyorogne magat. Es maugy is mit, de tenyleg mit szeretsz egy ilyen alakban? Erre valaszolhatnal?

En inkabb egyedul lennek, mit hogy megalazzam magam egy kis szeretetert konyorogve.

Szerintem gondolkodj el ezen.

Es te nem rontottal el semmit. Sajnalom, de az emberek valtoznak, es kiszeretnek egymasbol. Ez van.

2013. márc. 8. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Es az nem szerelem, ha meg magadat is lehu.lyezed, hogy vele vagy.
2013. márc. 8. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igaza van mindenkinek tudom. És tényleg megalázó, ahogy könyörgök mindenért. És tudom, hogy egyszer kéne nagy levegőt venni és ott hagyni a francba. Csak előtte már csalódtam, és örültem, hogy végre lesz egy olyan fiúk aki szeret és nem csal meg. Régen az agyamra ment annyira szeret, de most..De ami igaz az igaz. Inkább egyedül, mint egy olyannal aki nem szeret
2013. márc. 8. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!