Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van mellette kisebbség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mellette kisebbség érzésem? Vagy, hogy lehetnék okosabb, hogy elérjem az ő szintjét? :D

Figyelt kérdés
Már több mint fél éve járok egy osztálytársammal.Na itt ezzel az a probléma ,hogy az évfolyam éltanulója,és a tanárok kedvence.Mindemellett én eléggé alacsony értelmi szinttel rendelkezem,és elégé zavaró , hogy folyton kisebbség érzésem van ahányszor sikereket ér el abban ami nekem épp hogy sikerült.Viszont nagyon szeretem őt,és le akarom küzdeni ezt az érzést,hogy ne kelljen még ezért is aggódnia miattam.
2013. márc. 13. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha szereted, a jegyei, teljesítménye mellékes lesz. Nem kell ugyanolyan jól teljesítened, légy önmagad! Ha pedig nem megfelelő számodra ez a helyzet, lehet nem illettek össze :S
2013. márc. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot :) Viszont az tuti ,h összeillünk :P
2013. márc. 13. 16:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha téged ez zavar, próbálj meg motivációt meríteni belőle. Átérzem a helyzeted, én is így vagyok a párommal. Ő nagyon okos, jó munkája van, kutat, folyton külföldre küldik, én meg hozzá képest sehol nem vagyok. De igyekszem minél többet tanulni, hogy "méltó" párja lehessek :) És ezt nagyon értékeli, és egyébként szívesen segít is. Biztosan a barátod is segít, ha látja hogy fejlődni szeretnél.
2013. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!