Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel 3 éve együtt vagyunkmár de az utóbbi időbe nagyon furán viselkedik, sokat veszekedünk és már nagyon ugyérzem mintha nem szeretne nem keress csak akkor találkozunk ha én keresem,ha vmi miatt ideges akkor egyből össze is kapunk és mindenek én vagyok az oka stb.Régen nagyon nemilyen volt nagyon tudod szeretni és ezt mindig ki is mutatta naggyából 2-3 hónpja van ez hogy "megváltozott".Tegnap kihúztam már belőle annyit hogy úgyérzi mindenap ugyanolyan és tudja mi történik előre és nem így akkar élni 19 évesen ráér majd 30 évesen igy élni ilyen "monoton"életet ahogy szó szerint mondta deha kérdeztem hogy mit szeretne csinálni aztmondta nemtudja és hogy még mindig fontosvagyok neki,persze megkérdeztem hogy nem szeret-e már de aztmondta ugyanúgy szeret csak már nemtudd olyan nagy türelemel hozzám álni.Nemtudom mi ezzel célja mi változhatot meg benne enyire ?(mellesleg most éretségizik ennek is lehet köze ahozz hogy ilyen ?)

2013. márc. 15. 00:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Cseréld ki a processzort!
2013. márc. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem volt még jól megQefélve szerintem az a baja.
2013. márc. 15. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy másik f@szra vágyik, csak nem meri kimondani.
2013. márc. 15. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Christian Death ***** válasza:
Vigyél egy kis színt a nemi életébe. Vegyétek rá a legjobb barátnojét egy közös akciora.. Es mindenki örül.
2013. márc. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Biztosan számít az is, hogy érettségire készül és emiatt stresszesebb, de inkább a szürkeség, egyhangúság nem tetszik neki. Ez természetes. Keress új programokat, nem megszokott időtöltést.

Egy kapcsolatot ápolni kell.

2013. márc. 15. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 intrepid ***** válasza:
Csald meg, de úgy, hogy megtudja. Ha igazán szeret, akkor megbocsát. Ha nem, akkor nem is kár ezért a kapcsolatért.
2013. márc. 15. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!