Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mi baja lett? Megijedt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi baja lett? Megijedt, meggondolta magát, esetleg izgul?

Figyelt kérdés

20éves lány vagy, barátom 22.

1,5hónapja járunk, de már ősz óta ismerjük egymást.

Felvetette, hogy szeretne bemutatni otthon, de én leszek az első, akit hazavisz. Őt sem vitték még haza! (Nem volt komoly kapcsolata) Azt mondtam oké, de akkor én is hazahozom őt.

Most hétvégére tettük a dolgot, 2napja még nagyon várta a hétvégét, erről áradozott. Én is vártam.

Erre ma este beszéltünk, és az egész úgy hangzott, mintha még Ő tenne szivességet nekem, azzal hogy átjön, tökre úgy jött le, mintha nem is vágyna.


Megérteném, és azt mondanám, hogy esetleg korainak tartja, HA én találtam volna ki.

De minden vádolás nélkül: Komolyan az Ő ötlete volt a bemutatósdi.


Most jól összevesztünk, mert nekem ez rosszul esik, irogatja, hogy szívesen jön, csak izgul... de ennek elég kamu szaga van.

Nem tudok férfi aggyal gondolkodni, mi lett a baja hirtelen???


2013. márc. 8. 22:16
 1/2 A kérdező kommentje:

még én érzem hülyén magam. Nem akartam, hogy ezt az egészet erőszaknak érezze. De 1-2 napja még semmi baja nem volt!

És mondom Ő hozta fel ezt a "be akarlak mutatni otthon" témát, én meg sem említettem neki. Nem értem mibaja

2013. márc. 8. 22:18
 2/2 anonim ***** válasza:

"szívesen jön, csak izgul.." -ez teljesen érthető - izgul a bemutatkozástól, fél, hogy nem fogadják el, olyannak, amilyen, esetleg (hiszen nem ők szerelmesek fülig, hanem ti). Szerintem halasszátok el kicsit későbbre ezt a találkozást, esetleg együtt mentek valahová, színházba, vagy más programra, akkor bemutatkoztok, de nem feszélyező hosszú beszélgetés, hanem csak épp egy bemutatkozás, és utána otthoni vendégségbe..

és sürgősen béküljetek ki.

2013. márc. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!