Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most szakított velem a csajom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most szakított velem a csajom. Jól érzem magam, ez a természetes, igaz?

Figyelt kérdés
Nyilván nem jobban, mint eddig de azért semmi kellemetlen érzésem nincs. Egy hónapja külföldön van, azt írta hogy nem bírja a hiányomat, reméli megértem. Én pedig megértem, de azért mindig tudtam bele lelket önteni, és bátorítani kicsit mikor bizonytalan volt, és ennek örülök. Szerintem nem volt rossz a kapcsolat, én sokat tanultam belőle, remélem ő is, és jobb lesz az élete ezután. Előtte nem voltam együtt senkivel, mégsem érzem, hogy ne tudnám elengedni. Mit gondolsz, ez a megfelelő reakció ilyenkor?
2013. jan. 3. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel megcsaltad, így jó hogy nem vagy elkeseredve.
2013. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem is szeretted annyira?

Ezért van az, hogy nem szenvedsz.

2013. jan. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 fospuska ***** válasza:

na végre...! az első érdeklődő,aki magától tudja.:)

kérdezned sem kellene, az.:)

2013. jan. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

most még nem rossz, de majd ha egy nálad kétszer olyan jó pasi húzza, és a csaj 10-szer olyan jól néz ki, mert rendesen bánnak vele, na, majd akkor fogod szarul érezni magad.

de azért örülj, ha tényleg jól vagy.

2013. jan. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez azért van,mert nincsenek igazi,mély érzelmeid a csaj irányába.
2013. jan. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5 szerintem igazad lehet! Ha belegondolok azért felszínes lányról van szó, szóval hiába szerettem azért tudtam, hogy képtelen ezt megfelelő mértékben viszonozni, és nem vártam tőle sokat! Az önértékelésem mostanra elég szilárd lábakon áll, szóval valószínűleg azért sem szomorkodom emiatt.
2013. jan. 3. 12:05
 7/7 anonim ***** válasza:
hol irt ilyet h megcsalta?
2013. jan. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!