Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Égtetek mar be olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Égtetek mar be olyan szituációban hogy te kezdeményeztél és borzalmasan sült el?

Figyelt kérdés

Egy barátnőm megtette tegnap és tragikusan sült el számára Teljes mértékig összeomlott, azóta is vele vagyok és megpróbálom vigasztalni, de nagyon összeroppant a dologtól! :,( 20 éves és még nem volt pasija, s most megpróbálta azt a módszert hogy ő kezdeményez... A szívem megszakad érte, mert nagyon kedves lány, jó tanuló, szorgalmas (igaz, sokak szerint kevésbé szép), mindenképpen megérdemelne egy pasit. Most teljesen elvesztette a hitét önmagában és nem érzi magát nőnek... No, megyek is vissza vigasztalni, én mindent meg fogok tenni.


Csajok! Történt veletek hasonló?


2011. aug. 5. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Mindenkivel történt már hasonló.

De egyesek ilyenkor azt hiszik, jobb székapni magukat egy késsel vagy másokat.:S

Nem mondom, hogy önzők, de veszíteni tudni kell.

2011. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
alkohol az egyetlen megoldás!
2011. aug. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Igen :(

Nagyon sz*r érzés, egyzserűen elfelejted magadról, hogy csak ő ilyen idióta, hogy elhalaszt egy ilyen jo kis csajszit ( nem cska magamr aértve, bárkire.). Miközben 10 miliárdan laknak a Földön, abból 5 miliárd téged vár:):P

2011. aug. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Sajnálom szegényt:S De még csak 20 éves, ne adja föl! Szerintem ha egy lány igényes és ad magára akkor olyan nagy gond nem lehet.

27F

2011. aug. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Pontosan mi történt?
2011. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A barátnőmmel történt még a gimnáziumban, akkor 16 éves volt, nem volt még kapcsolata.


Tetszett neki egy végzős srác a suliból, akivel egy nyelvtanfolyamra is jártak, időnként haza is vitte onnan a barátnőmet autóval, mert egy irányban laktak.


Mivel a srác sosem lépett semmit, barátnőm egyszer felhívta telefonon, hogy szeretne vele találkozni, beszélgetni és jobban megismerni. A srác azt válaszolta, "akkor ezt még megbeszélik, ha összefutnak a suliban". Végül találkoztak, és a tali végén a srác szépen elmagyarázta, miért nem kell neki a barátnőm. Ő pedig utána megfogadta, hogy soha többet nem kezdeményez így.

2011. aug. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem eddig minden egyes kezdeményezésem kudarcba fulladt, de egyáltalán nem vagyok vigasztalhatatlan :) Ahogy már valaki mondta, veszíteni tudni kell. Egész egyszerűen tudom hogy a pasinak ugyanúgy joga van hozzá hogy ne kelljek neki, mint ahogy ahhoz is hogy éppen engem válasszon. Mindig 50/50% az esély hogy hogy sül el, szal az se csoda ha nem sikerül :D Fel a fejjel, nincs itt semmi veszve... Én is utasítottam már el fiúkat, akkor mért ne utasíthatnának el engem is.
2011. aug. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Én megértem a csajt, hogy rosszul van, én is utálok kezdeményezni mert eddig sokan elutasítottak, így többet nem fogok.

21f

2011. aug. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
2011. aug. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

az jobb lett volna hogyha megjátsza magát a pasi,csalfa reményt ad "megdurrantja" párszor és 2-3 hónap múlva szakít mert egyszerűen nem tud tovább színészkedni???

őszintének kell lenni és ugyanakkor nem paraszt módjára nemet mondani...nameg nem a fél városnak elkürtölni hogy "hát képzeljétek járni akart ő velem de én kikosaraztam"

persze a legtapintatosabb NEMnél is lesz jókora sértődöttség de hamar elmúlik legalább

2011. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!