Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » 16 évesen nincs barátnőm....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen nincs barátnőm. Ilyenkor már érdemes szerezni egyet?

Figyelt kérdés
Talán még nem gázos... Még nem találtam olyasvalakit aki bejön nekem. Sok szép lány van a gimnáziumban, de ha kinyitják a szájukat sokaktól elmegy a kedvem. Sok osztálytársamnak van már barátja/barátnője, valakinek már az 6. ebben a két évben (bár ez nem normális). Valamikor úgy érzem, semmi szükségem barátnőre, valamikor meg (már többször úgy éreztem) kell. Olyan vesztes állapotban érzem magam, mikor minden 2. embernek van párkapcsolata. Eddig kb. 2 normálisabb kapcsolatom volt általánosban. Sok fiú csak azért szerez csajt, mert mutatkozni akar vele. Én úgy egyszer voltam igazán szerelmes, akkor jártam is vele egy ideig a lánnyal. Tudnátok tanácsot adni vagy véleményt a párkapcsolatokról?

2013. márc. 17. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
én 15 évesen kezdtem szóval már igen érdemes
2013. márc. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

pff ... szerezni egyet ?! xDDD olyan jót röhögök az ilyen embereken

ne kapcsolathoz akarj lányt, hanem ha van lány, akarj kapcsolatot

2013. márc. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, csak akkor érdemes párkapcsolatban élni, ha élvezed is a dolgot. Akik tényleg csak villogni akarnak, általában totál elégedetlenek és boldogtalanok. Én olyankor szoktam rájönni, hogy igen, egyedül lenni rossz dolog, de nem működő kapcsolatban élni, százszor rosszabb :/
2013. márc. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne görcsőlj rá arra, hogy már hány embernek van és Neked nincs, meg ilyenek. Hidd el ez spontán jön majd :D Csak azért, hogy ne Te légy a kivétel semmi képen ne menny bele egy kapcsolatba, úgy úgy sincs értelme, és nem is lenne hosszas :))
2013. márc. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
'Ilyenkor már érdemes szerezni egyet?' Mi az hogy szerezni? A nők nem holmi tárgyak...és amúgy szerintem nem gáz. Inkább jó hogy vannak még olyan srácok akik nem állnak össze minden jött ment ri*ancal...Szerintem próbálj kicsit nyitottabb lenni. Igen vannak olyanok akik szépek de ha kinyitják a szájukat falnak mész, hát ez van, de lehet épp nem veszed észre azt a lányt aki neked kell. Lehet hogy ottvan az orrod előtt, csak még nem ismered, mert szürke kis egeret játszik:D A véleményem a mai párkapcsolatokról: tökéletes színházi előadás *taps taps* ( tisztelet a kivételnek ) . De ahogy én látom mostanában inkább a látszat fenntartása a lényeg, hogy az az álom kép ami róluk ki alakult megmaradjon.
2013. márc. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Emberek ***** válasza:
hát az egész az önbizalommal kezdődik. anélkül nem megy sehogyan sem. egyébként jól írták fentebb, hogy ne a kapcsolathoz akarj lányt szerezni, hanem amikor már van valaki, akkor akarj kapcsolatot! egyébként meg ismerkedj baráti körökben, suliban /lehetőleg ne saját osztályba - ha érdekel miért akkor privát :)/ egyébként meg szerintem jobb párkapcsolatban lenni, mint egyedül. figyeld majd meg te is! talán nincs annyi "szabadidőd", de ez nem is lényeges, mert nem azzal fogsz foglalkozni, hanem a csajoddal.
2013. márc. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
46%
Ilyen kérdést feltenni előre is sajnálom a barátnődet.
2013. márc. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én vaterán találtam :)
2013. márc. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a normális válaszokat!


#7 névtelenül akármit kérdezhetsz, akkor sem tudják meg, hogy milyen vagy valójában. Én is sajnállak, hogy okoskodni jársz fel ide, és nem értelmes választ adni :) Az ilyenektől mászok falra. Szerinted mért tesznek fel sok kérdést itt? Mert névtelenül van, így akármennyire gázos, nem tudják meg ki vagy, és ő meg választ kap a kérdésre. Ellentétben veled, aki azért jön fel, mert okos és lenézi a másikat. Én is sajnálom előre a te barátnőd :)

2013. márc. 17. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!