Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Távkapcsolatot meddig lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatot meddig lehet folytatni?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok válaszát várom, akik abban élnek/éltek vagy ismernek valakit a környezetükből, és külső szemlélőként élik meg a helyzetet.

2013. márc. 17. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Míg le nem fogy a pénz a kártyáról vagy ki nem kötik a netet.
2013. márc. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem sosem volt tartós mert a távolság nagy úr:S
2013. márc. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Aladárkiss ***** válasza:
Előnye nagyobb a szabadságod. Hátránya korlátozottak a közös programtervezések, szex, stb.)
2013. márc. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a két fél érzi igazán,hogy mennyire fontos neki a másik,és mennyire szereti.Nagyon erősnek kell lenni ahhoz,hogy átvészeld az időt,mikor nincs veled,de ha találkoztok sokkal nagyobb az öröm és boldogság,mintha egyfolytában egymás nyakán lógnátok.
2013. márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsóval nagyon eggyet értek!:) az igaz szerelem legyőzi a távolságot!:) Illetve tényleg nagyobb az öröm találkozáskor,nem fogtok egymásra unni,az biztos!:)
2013. márc. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszi 5-ös!:) Sokkal érdekesebb a másik,tudod értékelni az apró dolgokat is,amit sokan észre sem vesznek,ha mindig együtt vannak.
2013. márc. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem addig, ameddig mindkét félnek megfelel.

én így, hogy távkapcsolatban élek és hetente találkozunk sokkal jobban örülök neki, mintha hétközben is együtt lettünk volna. ráadásul minél jobban megpróbűáljuk kihasználni az együtt töltött időt, ami pozitív.

persze azon vagyunk, hogy minél hamarabb össze tudjunk költözni, de a távkapcsolat sem olyan szörnyű. ott a telefon és a net, és ha megoldható a találkozás hetente-kéthetente akkor működhet. meg persze szeretnetek kell egymást ahhoz, hogy ki is tartsatok egymás mellett.

pozitív még benne az, hogy hét közben tudok magamra koncentrálni, a tanulásra, nem vonja el a figyelmem.

2013. márc. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ez a nevem! ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem pont egy távkapcsolatból lett igazi szerelem :-)

Ha igazán szereti és megérti egymást a két fél,akkor nem szakad meg a távkapcsolat.Persze ehhez kétoldalú kell legyen a dolog.Nem mindenkinek sikerül,ez tény,de vannak kivételek.

Annak idején én se hittem volna soha,hogy egy olyannal kötöm össze az életem,aki tőlem távol él.

Fél év után költöztünk össze,2 év után házasodtunk, és idén Május 28-án leszünk 2 éves házasok és boldogan kijelenthetem hogy kiegyensúlyozott házasságban élünk :-)

Én mindig is azt mondom, hogy kitartás és türelem!

2013. ápr. 26. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!