Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ti hogyan kezelnetek, elnetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelnetek, elnetek meg ezt e helyzetet?

Figyelt kérdés
Szakitott velem a baratom, en nem akartam szakitani, viszont azt mondta fogadjam el a donteset..en probaltam belenyugodni nem zaklattam ot, majd egy honap mulva ujra kezdett kozeledni hozzam es a vegen minden jora fordult volna, viszont elmondta, meg nem voltunk egyutt addig talakozgatott valakivel 2 3 hetig tartott es h parszor lefekudtek...elmeletileg nem csalt meg , de tudom h szeretett , nem tudom h tudta megtenni, azt hittem h tiszteletben tarta a kapcsolatunk emleket egy idore es h meg nem tisztazodik benne addig nem megy bele ilyenbe...rosszul esik...szeretem, de nem tudok ra ugyanugy tekinteni

2013. jan. 1. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért szakított veled, mert már a láthatáron volt a másik csaj? Meg azért ment vissza hozzád, mert rájött, hogy téged szeret, vagy mert a csaj kirakta?
2013. jan. 1. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
azt mondta ne gondoljam h koze volt a szakitasnak ehez...egyebkent tenyleg nem, mas problemaink voltak...azt mondta nem volt jo vele mert ram gondolt...es h ivott is kozben de volt jozan alkalom is...szoval en csak a sex dolgon vagyok kiakadva...nekem o volt aminden es az elso, ra sem neztem senkire rajta kivul..ha ra is neztem volna banatomban, addig ugysem tudtam volna elmenni h agyba bujjak, raadasul tobbszor...szoval nemtom mi a fenet kezdjek magammal
2013. jan. 1. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!