Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehetséges, hogy megtaláltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy megtaláltam az igazit?

Figyelt kérdés
A kérdés az lenne, hogy szerintetek, a mai világban megtörténhet az, hogy megtaláltam azt a lányt, akivel le szeretném élni az életemet?:) Ő 15 én 18 éves vagyok. (a 15-ből nem kell rögtön rossz következtetést levonni, mert sem agyilag, sem külsőre nem annyi szerintem) A legfurcsább a dologban, hogy még csak két és fél hónapja vagyunk együtt és volt már más lány az életemben, de most valamiért teljesen más, mindenben tökéletes nekem és nem tudom mással elképzelni a jövőmet. Pedig voltam már szerelmes, de iránta teljesen mást érzek, sokkal többet és ezzel ő is így van. Megpróbáltam ezen elgondolkozni úgy, hogy kizártam azt, hogy első hónapok és ilyenkor az ember mindent gondol/mond és egyszerűen az van bennem, hogy megtaláltam az igazit és nekem tényleg ő a tökéletes. Mit gondoltok erről? Megtörténhet?

2013. márc. 19. 01:22
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
18/F, de gondolom ez kikövetkeztethető:)
2013. márc. 19. 01:24
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Why not?
2013. márc. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
persze.
2013. márc. 19. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Én 23 éves vagyok, eddig háromszor találtam meg az "igazit" :D


De ettől függetlenül nincs kizárva, hogy valóban Ő az igazi.

Sok boldogságot, meg ilyesmik!

2013. márc. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Baccardi01 ***** válasza:
Bár még elég fiatalok vagytok és nem gondolkoztok felnőttként, meglehet, hogy igen.
2013. márc. 19. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én is eddig mind az 5-re azt hittem hogy Ő az.
2013. márc. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
de még mindig nnincs meg persze :( nem is hiszek már benne nem létezik IGazi. Olyan van akivel többé kevésbé összepasszolsz aztán kész. A többi Hollywoody romantikus paródia.
2013. márc. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szinte kizárt, hogy egy kis 15 évesben megtaláltad, de azért van rá esély.

Mondjuk én akkor gondolkodnék el ezen, ha:

- már legalább fél éve járnánk

- közösen eltöltött hétvégéket töltöttünk együtt 24 órában

- később együtt is élünk akár éveket és nem öltük meg egymást, hanem megerősödött a kapcsolat.


Addig az mondani, hogy megtaláltad az igazit, egy teljesen gyermekded gondolat.

Ha objektíven gondolkodsz egy 15 éves lány akármilyen felnőttnek gondolod még gyerek, nulla az élettapasztalata, elég minőségi kapcsolata sem volt, hogy megismerje magát és igényeit.

Ez nem jelenti azt, hogy nem maradhattok együtt, én sok sikert kívánok hozzá, csak két hónap arra nem elég, hogy egymás előtt fingjatok, nemhogy olyan felelőtlen kijelentést tegyél, hogy vele akarok leélni az életed. Még te is gyerek vagy.

27F

2013. márc. 19. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Persze ez nyilván 10000ből egyszer történik meg, de eddig az összes hétvégét együtt töltöttük, volt h csak ketten és főztünk meg minden:) az "egymás előtt fingás is megy":D honnan tudod, h melyikünk, hogyan gondolkozik, mennyire felnőttként?:) nem kell általánosítani szerintem, mert kivétel mindig van, miért ne lehetnénk pont mi azok? Az élettapasztalatot szerintem ismeretlenként nem lehet megállapítani, kinek mennyi, sem kor alapján eldönteni, hogy a "17 éves így csinálja a 30 meg úgy". Ha abból indulok ki, hogy némelyik 20-30 éves milyen szinten van agyilag...Ez fordítva is lehet, akármilyen hihetetlen és még, ha most azt is gondoljátok, hogy csak mondom a magamét, mert most így érzek. Nem így van.:) Ebben ugyanúgy vannak kivételek szerintem. Persze meglehet, hogy nektek lesz igazatok, csak egy-két dolog a kommentek közül szerintem ismeretlenben nem állja meg a helyét, csupán általánosítás...és egy példa: édesapám 19 volt amikor megismerte édesanyámat, aki 17 volt. Az ő anyja pedig 15 volt, mikor megismerte a 18 éves apját. Nyilván nem alakul feltétlen úgy, de ha így érzem és tényleg átgondoltam, meg ő is, miért lenne nagyobb az esélye, hogy nem így lesz, mint hogy igen?
2013. márc. 19. 09:37
 10/14 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ez kicsit gyorsnak tűnik, hogy már 2 hóbap után, de szerintem ez sem feltétlen jelent rosszat.... Attól, hogy nálunk kimaradtak részek, még nem jelenti, hogy gyors és rossz, stb. Mint mondtam lehetünk kivételek. Azért mert az emberek nagy részénél másképp jönnek sorba a dolgok, még nem jelenti, hogg ha nálunk nem úgy van, akkor ez már halálra van ítélve és baromságokat gondolunk, mondunk.:)
2013. márc. 19. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!