Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért ekkora elvárás, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora elvárás, hogy legyen az embernek barátnője?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 20 évesen még nem volt barátnőm. Nem azért, mert nem jött össze, vagy mert nem jövök be a lányoknak, hanem azért, mert úgy vagyok vele, hogy nekem olyan lány kell akibe szerelmes is vagyok. És csak olyanok jöttek volna szóba, akik nem tetszettek igazán.


Én nem is parázok a témán, majd tuti lesz valaki akira azt fogom mondani, hogy bármi is legyen de nekem Ő kell!


Az viszont zavar, hogy mindig jönnek az ismerősök, rokonok azzal, hogy "Na, és mi újság a lányokkal? Van már barátnőd?"

És feljönnek ezek a "Nekem ennyi idősen már 3 barátnőm is volt..."

Főleg apám, aki nagy csajozós volt bevallása szerint, és azt várná el, hogy én is ilyen legyek...

Na meg a "Jaj, pedig annyi szép lány van..." tudom, csak egyik se érdekel különösebben...


Most ez a mai kor divatja, hogy ha nincs az embernek barátnője ennyi idősen, akkor az már valami szerencsétlen életre nem méltó személy?

Vagy régen is ez ment?

Miért ekkora elvárás ez? Utálom mikor feljönnek ezek a kérdések. Azért meg nem fogok senkivel "járni" hogy elmondhassam, hogy IGEN VAN!

Más is volt már így?



2013. márc. 20. 17:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Cseppet sem elvárás. Amikor egy furcsa tátongó űrt érzel a lelkedben, akkor már érezni fogod, hogy kellene egy pár.
2013. márc. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát kérdező pajtás,ez mással is megtörténik,így volt ez régen is.Élj úgy ahogy neked jó,bármit teszel valakinek nem fog tetszeni.Talán a hormonjaid nem sürgetnek,a legtöbb fiú 14 évesen már "nőzne",(én is 13évesen próbálkoztam egy 15 éves lánynál)Ezért tartják furcsának, hogy nem látnak lánnyal.Egyébbként ezt a fiataloktól szokás kérdezni,ha már senki nem kérdi:mikor nősülsz,akkor lemondtak rólad.
2013. márc. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Arra kérdésre, hogy miért csinálják ezt az a válasz, hogy azért mert elérsz lassan abba korba, hogy házasodj, gyerekeid legyenek, a családod pedig nyilván szeretne unokákat, mindenki szereti a babákat, gondolom ezért. Főleg, hogy csak manapság divat elégkésőn házasodni, régen ez nem volt így, tehát az ő generációjuk még ahhoz van szokva, hogy viszonylag hamar jön minden. Meg attól is félhetnek, ha nem rögtön gyerek a téma, de hosszútávon az lesz, és ha nincs komoly kapcsolatod, akkor hogy lesz ez... a rokonokat szerintem ez foglalkoztatja.
2013. júl. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!