Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan lány a világon aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan lány a világon aki nem a romantikus vígjátékokat szereti?

Figyelt kérdés

Összes ismerősöm, de még exem is csak ezeket nézte állandóan se scifi se akció, még a történelmit se komálta egyik se.

Pedig pl a The Young Victoria-ban még vér sincs.

Am még mér gáz ha egy filmben térdig járnak a vérben nem is valódi. Én nem értem mi a jó a romantikus vígjátékok-ban. Mért csak ezek nézik a nők ?


24 F



2013. márc. 22. 09:27
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
66%
Ez a legnagyobb bajod a nőkkel? Ó te szegény.
2013. márc. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok a nyálas filmekért, a horrorfilmeket és a vígjátékokat szeretem
2013. márc. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

En peldaul nem szeretem :DDD

L

2013. márc. 22. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
* nem vagyok oda
2013. márc. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Én szeretem azt is, mert kikapcsol és ellazít, de emellett sokszor többre értékelek egy jó kalandfilmet, katasztrófafilmet, de akkor sem a gyilkolós, öldöklős filmeket (mert még ha nem is igazi a vér, olyat sajnos nap mint nap láthatunk a híradóban, hallhatunk a környezetünkből, akkor mi a francért néznék olyat akkor, amikor egy kis kikapcsolódásra vágyom?), és szeretem a történelmi témájú filmeket is.
2013. márc. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
74%
Én nem nézek romantikus filmeket, egyet se, pl a Titanicot se tudtam végignézni, nekem unalmasak. Valamint nem szeretek virágot kapni (a vágott virágokat amúgy nem is értem, letépik, hogy megkapjam, de már akkor halott, amikor megkapom) és semmi romantikus hajlamom nincs. De ezzel együtt jár, hogy nem lehet megvezetni, irányítani, kb 10 évente ha egyszer sírok, érzelmileg nem vagyok kihasználható. Szóval ha ilyen nőt akarsz, mint én, ezzel a típussal nehezebb bírni. Sztem jobban jársz, ha a buta brazil szappanoperát bámuló prűd kiscsajokkal kezdesz, velük sokkal egyszerűbb! De tényleg.
2013. márc. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kösz a jó tanácsot :)
2013. márc. 22. 09:41
 8/19 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten utálom őket, bár én a legtöbb vígjátékot utálom.. Túl sok erőltetett poén, idétlen, béna szereplők, csak felidegesítem magam rajta.. Persze nem állítom, hogy nincsenek kivételek.. Inkább olyan filmet nézek, amin lehet gondolkodni, leköt.. Sokan tényleg azért nézik ezeket, mert ettől kapcsolnak ki, nem is igazán köti le őket sem, egyszerűen csak lazítás képpen.. Én őket is abszolút megértem.. Én mivel nem vagyok nagy tv néző, inkább olvasok, zenét hallgatok ilyenkor.. A nagyon véres horrorfilmeket sem szeretem.. Ott az erőltetett poénok helyett erőltetett vérengzés van.. Szintén semmi értelmes, elgondolkodtató sztori, számomra szintén nincs így értelme nézni őket. A legtöbb még félelmet sem kelt az emberben, mert annyira csak arra mennek, hogy minél több vér folyjon..stb..
2013. márc. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Én csípem azokat is, de mondjuk 10 filmnézésből elég csak 1 ilyen témájú. A sima vígjáték, a dráma jöhet, a történelmit is szeretem, csak ne háborús legyen . De egy jó kis zombihorrorért is sok mindenre hajlandó vagyok :D


Amúgy alkudjatok meg. Párom sem rajong a romantikus filmekért, én meg az akciófilmeket nem szeretem. De ha van egy romantikus film, amit meg szeretnék nézni, akkor megnézi velem, cserébe utána, a következő filmnézésnél akciót nézünk. Meg egy bizonyos szintig megyünk csak, pl. nem kell megnéznie a Ps. I love you-t, cserébe nekem sem kell megnéznem a Die Hard-ot.

25N

2013. márc. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

You went to the wrong neigbourhood! :D

Én a sci-fiket, horrorfilmeket, kalandfilmeket szeretem, néha egy kis akciófilm is jöhet. A lényeg, hogy legyen valami tartalma, ne csak öldököljék egymást.

19/L

Egyébként a romantikus vígjáték ugyanarra jó, mint a szappanorperák, meg a jóbanrosszban-barátökközt, hogy az ember üljön, és nézzen ki a fejéből egy csomó ideig, és ne kelljen gondolkodni...

2013. márc. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!