Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ettől megkedvelhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől megkedvelhet?

Figyelt kérdés

F

Van egy lány az osztalyunkban,és szeretem őt.

De ő azt mondja hogy engem ö nem.

Változtathat valamit a dolgon ha plüssmacit,a kedvenc csapatától dolgokat adok neki?

Ja és szoktunk beszélgetni.



2013. márc. 24. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Ennyi info kevés. Mindenesetre ne próbáld megvenni, akkor max pénzéhes ribit csinálsz belőle :)
2013. márc. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A dolgokat udvarlás ként adtam neki
2013. márc. 24. 09:19
 3/6 anonim ***** válasza:
Én most pont a másik oldalon vagyok. Én vagyok a lány, és lakik az utcában egy pasi, aki már többször elmondta, mennyire tetszem neki, én pedig minden alkalommal megmondom, hogy felejtős. Ha ezek után még egy plüssmacit is adna, lehet, hogy még kerülővel is járnék haza, hogy tuti ne találkozzunk, de az mindenképpen biztos, hogy ettől nem kedvelném meg.
2013. márc. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miért veszel olyan lánynak ajándékot, aki megmondta hogy nem akar tőled semmit?! Csak pénz kidobás.:D És még az is lehet hogy másnak el ajándékozza.
2013. márc. 24. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Dearanyosvagy!:')

Ugye jól gondolom,hogy általános iskolába jártok..?:)

2013. márc. 24. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szeret akkor szerintem semmi nem segít.
2013. márc. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!