Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy 29 éves fiúnak, akinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 29 éves fiúnak, akinek még nem volt egyetlen barátnője sem, mit tudnátok tanácsolni, hogy ne így legyen?

Figyelt kérdés
Már sok mindent megpróbáltam, de nem sikerült párkapcsolatba kerülnöm, még szexuális kapcsolatban sem voltam,szerintem nincs baj a kinézetemmel, el vagyok keseredve, magányos vagyok. Ha lehetséges, gúnyos válaszok ne szülessenek! Köszönöm!

2013. márc. 24. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem tudom, nem ismerlek, de ha gondolod, segíthetek.

L

2013. márc. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha 29 éves korodig nem volt ott azért már valami probléma van veled
2013. márc. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pacsi! Én is 29 éves vagyok és pont ugyanígy.
2013. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"Már sok mindent megpróbáltam, de nem sikerült párkapcsolatba kerülnöm"

Érdekelne, hogy mi volt az a sok minden.

Rendszeresen jársz emberek közé, nyitott vagy az emberek felé, netalántán még le is szólítasz egy-egy szimpatikus lányt?

Mert ez lenne az alap szerintem.

2013. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne add fel! Én nálad idősebb vagyok és csak nemrég mondta egy lány, hogy szeret, kíván, meg minden, korábban nem volt ilyen, szóval sose tudni!
2013. júl. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
itt vagyok 25 éves és már kezdtem feladni h lesz bnőm és egyszer a semmiből jött egy lány akivel baromi jól kijövök és nagyon jó párost alkotunk...itt lakik egy utcával lejjebb és nemtom miért nem vettük észre eddig egymást :)
2013. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5-6: Há' mi folyik itt Gyöngyösön?


Végre, ilyen hírt is hallani. Sok boldogságot nektek, megérdemeltétek már.

2013. júl. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!