Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megtörténhet ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörténhet ilyen?

Figyelt kérdés
A kérdésem a következő lenne. Adott egy fiú és egy lány, a lánynak az első komoly barátja (vele vesztette el) és tényleg nagyon szereti. Elmegy bulizni (A fiú más városba van), lehetséges-e, hogyha valakinek megtetszik és meghívja pár italra annyira le tudja itatni, hogy utána lefeküdjön vele a lány? Vagy akkor ha ez megtörténik már nem szerelmes valójában? Ha pedig tényleg szerelmes akkor nincs annyi pia a földön amiért megcsalná a barátját pusztán kíváncsiságból, hogy milyen lehet mással a szex?

2013. márc. 27. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Pusztán kívéncsiságból? Szerintem ez undorító. Akkor nem is szereti igazán...
2013. márc. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Engem nem tudna leitatni.

Ettől kezdve értelmetlen a kérdésed.

Ha pedig egy lányt le lehet itatni, az elég könnyűnek találtatik, és bármi megeshet.

2013. márc. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
erre szokták azt írni itt, hogy ribanc
2013. márc. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja! Pacsi a hármasnak, csak én nem akartam leírni.
2013. márc. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Engem csak úgy tudnának piával rávenni a megcsalásra, ha öntudatlanra innám magam... Ami nem következik be, mert ha egy srác tölcsérrel önti beléd a piát, elég egyértelmű, hogy mi a célja.


Az adott lány csak kifogásokat gyárt, hogy ne kelljen magát érzelmi nyomoréknak éreznie. Ennyi.:)

2013. márc. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem, tehát ha szerelmes akkor esélye nincs harmadiknak a piával, ha pedig nem akkor itt az ideje, hogy vége legyen.
2013. márc. 27. 13:20
 7/13 anonim ***** válasza:
A pia csak kifogás, egyébként is labilisak az érzelmei a párja iránt, különben eleve eszébe nem jutna egy másik sráccal iszogatni, a többiről nem is beszélve.
2013. márc. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem kifogás a pia. Valóban vannak helyzetek amikor azon múlik. Velem ez megtörtént. Mással csókolóztam egy buliban mattrészegen. Józanul hozzá sem merek szólni a fiúkhoz, pláne nem vadidegenhez szóval ezt belőlem egyértelműen a pia hozta ki. Mert egyébként nagyon szerettem a páromat!! És iszonyatosan megbántam azt a dolgot szó szerint hányingerem van magamtól, hogy másra tudtam nézni de részeg voltam és nem volt "nálam az eszem"

Sajnos ha a barátnőd is ilyen tipus (szende szerény lánykákból dominát tud csinálni a pia)

2013. márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ja még annyit hogy nem én voltam a kezdeményező, csak sajnos a pia miatti bódulatban nem volt erőm tiltkozni igy megtörtént dolog a párom szeme láttára!!
2013. márc. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Részegen, ha lefekszik valaki mással,akkor fogható arra, hogy már tényleg nem volt magánál.

VISZONT! Ha szeret, és normális, nem engedi magát leitatni, mert tudja, hogy ilyen nem várt következménye is lehetne, amit cska ő is bánna

2013. márc. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!