Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megtörténhet ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtörténhet ilyen?

Figyelt kérdés
A kérdésem a következő lenne. Adott egy fiú és egy lány, a lánynak az első komoly barátja (vele vesztette el) és tényleg nagyon szereti. Elmegy bulizni (A fiú más városba van), lehetséges-e, hogyha valakinek megtetszik és meghívja pár italra annyira le tudja itatni, hogy utána lefeküdjön vele a lány? Vagy akkor ha ez megtörténik már nem szerelmes valójában? Ha pedig tényleg szerelmes akkor nincs annyi pia a földön amiért megcsalná a barátját pusztán kíváncsiságból, hogy milyen lehet mással a szex?

2013. márc. 27. 13:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nos, igazatok van. Szeret, és nem pasizni megy le, hanem kiereszteni a gőzt, mert sokat kellett nagyon tanulnia. Annyira nem szende, s nem hiszem hogy hagyná magát leitatni, pusztán csak annyi a kérdés, hogy ha már ivott annyit, hogy spicces legyen az elég-e ahhoz, hogy rábírják több piára, majd a kíváncsiság, hogy milyen lehet más fiúval (2 év, első pasi)?
2013. márc. 27. 19:23
 12/13 anonim ***** válasza:

Megtörténhet akarata ellenére is!

GINA a neve!

(avagy GHB)

[link]

2013. márc. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Synesztro ***** válasza:
25/F Nekem egy barátom van így, távkapcsolatban "él" már vagy másfél éve agy csajjal, 120km a táv, havonta 1-2 7végén taliznak. Régen egy évig osztálytársak voltak egy tanfolyamon, így ismerkedtek meg. A tanfolyam lejárt, szegény csaj eléggé szüzies, a haverommal vesztette el, és azóta is akárcsak egy buta kis 14 éves, rajong érte, soha nem csalná meg. A heverom viszont...:s Én sajnálom a legjobban, hogy így nyilatkozok róla, de amikor józan, csajnak "esélye sincs". Amikor iszik, akkor nagyon iszik, és rendszerint egy csaj mellett ébred fel.:S Ő is a piára fogja, azt mondja abban oldódik a hűség. Véleményem szerint 2 féle ember van. Aki megteszi, és aki nem teszi. Aki hajlamos rá, vagy egyszer megtette, tök mind1 mennyit ivott, az később is megteszi. A haveromban is látom, hogy józanul is megnézi a többi csajt, csak épp részegen kap hozzájuk kedvet is. De a hajlam dolgozik józanon is. Én a párommal 2 éve vagyok együtt, hűséges típus vagyok, sosem csalnám meg, pedig nekem is lenne rá lehetőségem. Ihatok bármennyit, ha túljutok a holtponton, akkor is az jár a fejemben, hogy hogy jutok haza, nem az, hogy melyik csaj térdeljen elém. Sajnos ez a fajta kihalófélben van mind2 nemnél. Tudom. A mostani előtt 3 bnőmet dobtam, mindnél kiderült, hogy lefeküdt mással:( 25/F
2013. márc. 28. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!