Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Leírjam neki az érzéseimet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leírjam neki az érzéseimet vagy felesleges tudatnom vele?

Figyelt kérdés

4 év (másfél év együttélés) után szétmentünk 3 hete a barátommal.Az utolsó pár hónap már nagyon nem működött,mert állítólag volt valami kijelentésem még anno (nem is emlékszem rá),aminek hatására benne leromboltam a közös jövőről alkotott elképzeléseit.

Akkortól kezdett megváltozni a viselkedése,és persze ez újabb vitákat szült köztünk.De ettől függetlenül azt mondta,hogy szeret engem,próbálkoznunk kell,hogy helyre álljon a kapcsolatunk.

Én is nagyon szeretem őt,még most is.


Nem bírom már,annyira szeretném megosztani vele a mindennapjaimat,hiányzik nekem.


Van értelme annak,ha ezeket tudatom vele? Talán megnyugszom én is bármilyen választ ad,mert legalább tisztán látok,és nem reménykedem.


2013. febr. 13. 16:01
 1/4 A kérdező kommentje:

Még annyi,hogy több,mint 2 éve ő szakított velem,de aztán 1 hónap elteltével felkeresett,akkor költöztünk aztán össze.


A miénk egy olyan igazi se veled,se nélküled kapcsolat.

2013. febr. 13. 16:03
 2/4 anonim ***** válasza:
Beszélj vele, csak jobb lehet. Mondd neki hogy hiányzik.
2013. febr. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
döglött madárnak minek kalitka?
2013. febr. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy érzem,még ő is érez irántam,de ezt csak akkor tudhatom meg biztosan,ha felkeresem.
2013. febr. 16. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!