Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Próbálkozzak még vele vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbálkozzak még vele vagy felesleges?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik nekem. Elkezdtem vele komoly dolgokról beszélgetni; 2 napon keresztül és megkérdeztem tõle hogy nem-e untatom. Azt mondta hogy nem. Olyanokat írtam neki hogy õ egybõl levágta hogy õ tetszik nekem. Késöbb megkérdeztem tõle hogy lehet-e valami köztünk. Õ meg azt mondta hogy szerinte nem mert õ 8 hónappal idõsebb mint én; és hogy a barátnõje az az én nõvérem. És azt mondta hogy lehetne valami köztünk ha ez a két dolog nem lenne. Az lenne a kérdésem hogy érdemes még próbálkozni vagy nem? Amúgy õ is 16 éves meg én is. Mit tegyek?
2013. febr. 24. 17:57
 1/9 Rs. ***** válasza:
Aki már az okot keresi egyből, hogy miért nem az már jó nem lehet.. pedig szerintem egyáltalán nem nagy dolgok ezek, amiket ő elmondott
2013. febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem jössz be neki, ennyi

szerinted hagyd:)

2013. febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

8 egész hónappal?!

Naneeee

2013. febr. 24. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy õ február 28-kai én meg október 4-kei
2013. febr. 24. 18:10
 5/9 anonim ***** válasza:

Hülyeségeket kérdeztél... randira kellett volna hívnod!

Ha elutasít, akkor egyértelmű! Így meg feltehetted még ezt a buta kérdést is... :/

2013. febr. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy nem tudom hogy hova vigyem meg hogy mirõl beszélgessünk. Én nagyon szivesen elhívnám csak félek hogy le égek elötte. Ja meg azt elfelejtettem leírni hogy van palija de szerintem nem lesznek sokáig együtt mert nagyon messze vannak egymástól. Meg azt is mondta hogy neki nem a külsõ számít csak az hogy kedves legyen aranyos legyen meg ilyenek. Szóval meg azt se lehet mondani hogy a kinézetem miatt utasított el. Mert sok ember szerint kedves és aranyos vagyok.
2013. febr. 24. 18:21
 7/9 anonim ***** válasza:

"nem tudom [...] hogy mirõl beszélgessünk"


Nem is olvasom tovább! Nem illetek össze!

Mit akarsz egy olyantól, akivel beszélgetni sem tudsz? Nem is éreznétek jól magatokat egymással... :)

2013. febr. 24. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem. Teljesen félre érted. Nagyon jól elbeszélgetünk akkor is ha csak ketten vagyunk meg akkor is ha többen vagyunk. Csak ha én elhívnám randira és el is fogadná a meghívást akkor én annyira izgulnék hogy nem tudnék mit csinálni mert izgulnék hogy jól sikerüljön
2013. febr. 24. 18:49
 9/9 A kérdező kommentje:
Nem hiába vannak olyan kérdések hogy mit mondjak ha nem tudok több kérdést feltenni. Sok ilyen kérdéssel találkoztam
2013. febr. 24. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!