Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok ennyire magányos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire magányos?

Figyelt kérdés

Elég furcsának tartom azt, hogy egy 16 fiúként, hogyan lehetek ennyire magányos. Holott látom, hogy a korombeliek buliról, bulira járnak, egy éjszakás kalandokba vágynak, naponta lerészegednek stb. Én nem szeretek eljárni bulikba, bár nem tudom hogy miért. Az utóbbi évben kezdtem azt érezni, hogy kell nekem egy lány akit szerethetek, de sajnos nem találom. Valóban egy korombeli sráctól furcsán hangzik, hogy ilyesmire vágyom, komoly kapcsolatra. Sokszor azt érzem, hogy reggel nincs miért felkelnem, mert minden napom, szürke és monoton, tehát az életemnek nincs értelme. Gyakran álmodom azt, hogy van egy barátnőm és akkor különös érzés fog el ha álmomban megölelem, de lám akkor hirtelen reggel lesz és lehajtott fejel elindulok az iskolámba. Aki átélt hasonlót, annak kérem a segítségét. Köszönöm


16F



2013. márc. 27. 22:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
86%

Csodás dolog egy barátnő, de nem rózsaszín a kapcsolat sem mindig. Apropó, gondolj bele a világon mennyi embernek van ennél sokkal súlyosabb problémája. Az életednek van értelme, hiszen 16 vagy, előtted az egész élet. :) Nőd bármikor lehet! Fel a fejjel, legyél kicsit nyitottabb, ne csak a sültgalambot várd otthonról. :) Ez még nem jelenti azt, hogy részegedned kell és ágyról-ágyra ugrálnod. Én sem ilyen vagyok. :)

Keresned kell valamit, amiben ki tudsz emelkedni és akkor büszke leszel magadra, hidd el! :) Közben meg ismerkedj!


F25

2013. márc. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
63%
Én korban és tulajdonságokban és ugyanaz vagyok mint te. 16F én heti 2-szer járok el bulizni és ott iszok és szívok mert attól "azt érzem hogy elnyomja a fájdalmat". (+Depressziós vagyok és Szorongok is). Rengeteg barátom van ők vígasztalnak meg és velük járok bulizni. Én is párkapcsolatra vágyok és nem találok olyan érzelmes csajt akire én vágynék (nem azt a partypics*t aki alám fekszik aztán mehet amerre akar vagy aki az első haverommal megcsalna, ha nem egy rendes csajt). Erre azt mondják,hogy majd változni fog és próbálkozni kell. Én kb minden nap azt érzem,hogy eret vágok annyira nem bírom,de még itt vagyok. Próbálkozz. A legjobbakat kívánom.
2013. márc. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, valóban igazad van. 23:11 én is a legjobbakat kívánom neked.Köszönöm a válaszokat
2013. márc. 27. 23:57
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, veled egyidős, szóval megértelek :)

Sokszor érzek én is ilyesmit, de azért nem szabad ennyire elkeseredni! Örülj neki, hogy tanulhatsz, hogy iskolába járhatsz, hogy élhetsz! A barátnő meg majd jön :) Én is nagyon hiányolok egy (szintén) komoly kapcsolatot, nem olyanra vágyom, aki bulizós és minden hétvégén a földön fetreng a részegségtől. De majd jön talán egy nekem való... :)

Szóval ne legyél szomorú, mert azt mi, lányok, nem "szeressük" :)))

2013. márc. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Ja, azt elfelejtettem odaírni (utolsó vagyok), hogyha gondolod, akkor írj privit, és beszélgetünk :) Azt úgyis szeretek :D És máris nem leszel olyan magányos :)
2013. márc. 28. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
50%

Még ne aggódj, előtted az élet! Bár a soraidból kiderül, hogy nem "csak" egy lányt keresel, nem arra vágysz, hogy kiírhasd facebookra vagy hogy legyen kivel lefeküdnöd, hanem egy olyan lányra vágysz/vársz, aki téged megért, őszintén és hűen szeret, nem hagy el téged és legfőképpen: önmagadért van veled.

Azzal kezdtem, hogy még előtted az élet, de lehet hogy csak 10 vagy 20 év múlva találsz ilyen lányt, lehet hogy soha sem. Nekem is hasonlóak a vágyaim, de úgy vagyok vele, hogy ilyet nem biztos hogy találok, s nem akarok rá várni az örökké-valóságig, akkor inkább belemegyek egy kapcsolatba, mely nem annyira mélységesen mély, de mégis igazi érzelmeken alapul.

Bár ha már egy hozzánk hasonló ember talál egy olyan barátot , aki mellett nincsen többé egyedül a zavaros világban, ez már félsiker.


(nekem még egyik sem sikerült, de várakozom minduntalan, habár a felkelésre irányuló motiváció egyre inkább fogy...)



20 f

2013. márc. 29. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Jó buta vagy, kedves utolsó! :)

Jó, azért annyira mégsem... írtad, hogy nem biztos, hogy találsz egy olyan lányt, aki tényleg kell neked, akire tényleg vágysz, ezért inkább egy nem olyan mély kapcsolatot is "elfogadsz", belemész, csakhogy ne kelljen várnod az örökkévalóságig.

Igenám... de egy ilyen kapcsolatban lenni nagyobb időpocsékolás, mintha szingli lennél. Mert így ha esetleg adódik egy olyan alkalom, hogy összejöhetnél álmaid csajával, ez akkor sem fog megvalósulni, mert van barátnőd... Érted?

Különben is, ha már kapcsolatban vagy, akkor próbáld meg elmélyíteni azt, beszélgessetek sokat a barátnődet, ki mit szeretne, ha meg nincs ezen a "szellemi síkon", akkor meg nem érdemes vele foglalkozni szerintem...

2013. márc. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

olyan vagy mint az 500 nap nyár című filmből a főszereplő srác:DDD

komolyra fordítva a szót..ezzel nincs semmi baj, te ilyen kis romantikus lélek vagy, amit sok lány szeret és ha nem a krvák között keresgélsz, akkor előbb-utóbb megtalálhatod akár életed párját is, de még nagyon fiatal vagy:)) sablonszöveg, de van időd

2013. márc. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
az van hogy a normálisak nem találnak maguknak senki( mivel nagyon kevés normális ember van a Földön)
2013. ápr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:

Hm, ismerős...

Valamiben változtatnod kell, pl legyen valami jó programod minden napra, vagy legyen egy jó hobbi, és ahogy fejlődsz, és nem azt mondod h minden nap rossz, akkor egyszer csak azt veszed észre hogy jól érzed magad, úgy lehet már ÉRTELMES lányokat kifogni, persze azt keresni is kell.

2013. ápr. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!