Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok ennyire magányos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire magányos?

Figyelt kérdés

Elég furcsának tartom azt, hogy egy 16 fiúként, hogyan lehetek ennyire magányos. Holott látom, hogy a korombeliek buliról, bulira járnak, egy éjszakás kalandokba vágynak, naponta lerészegednek stb. Én nem szeretek eljárni bulikba, bár nem tudom hogy miért. Az utóbbi évben kezdtem azt érezni, hogy kell nekem egy lány akit szerethetek, de sajnos nem találom. Valóban egy korombeli sráctól furcsán hangzik, hogy ilyesmire vágyom, komoly kapcsolatra. Sokszor azt érzem, hogy reggel nincs miért felkelnem, mert minden napom, szürke és monoton, tehát az életemnek nincs értelme. Gyakran álmodom azt, hogy van egy barátnőm és akkor különös érzés fog el ha álmomban megölelem, de lám akkor hirtelen reggel lesz és lehajtott fejel elindulok az iskolámba. Aki átélt hasonlót, annak kérem a segítségét. Köszönöm


16F



2013. márc. 27. 22:58
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok, bár azért nálam a barátok sokat segítenek. Írj rám bármikor, segítek, ha tudok, és elmondom a véleményem az egészről. :) 16/L ( Nem nyomulásképp írtam, hogy írj rám privátban. )
2013. júl. 22. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
14 éves korom óta így érzek én is. Én is buliról bulira járok, szórakozok, el járkálok, flörtölök a lányokkal, esetleg eljutok velük a tipi-tapi-ig, csókig, mint mások, de ilyenkor mindketten tudjuk, hogy ez csak egyszeri alkalom, nem lesz semmi komolyabb... Nekem már elegem van ebből, nem mondom, hogy rossz, de én is magányosnak érzem magam néha. Kéne már egy normális kapcsolat...
2013. júl. 22. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:

#18

Akkor fogjunk kezet, ugyanez a helyzet velem. Hiába népszerű az ember, ha csak a Facebook pcsák érdeklődnek...

Én is találtam egy lányt, aki nagyon szimpatikus. 1400km-re innen. :)

2013. júl. 22. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
kedves nemtudom hanyadik messze lakok :D :D
2013. júl. 23. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
Kérdező... Én 18 évesen pont ugyan így vagyok, de én 2 éve szeretek egy lányt, de Ő engem nem. Ha gondolod, kérdezz nyugodtan.
2013. aug. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Az ilyen magányos, magának való srácokból lesznek a gazdag üzletemberek, akik után hason csúsznak a nők(: 14/L
2013. aug. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Keress egy hobbit,ami leköt,amiért van miért végig "dolgoznod" a napot.Ezenkívül egy megfelelően választott hobbi nem csak lekötne,de tökéletes helyszínt teremtene az ismerkedésre! :) Főleg,ha valami sportot kezdenél el,akkor a jó tested miatt még több lány érdeklődését felkeltenéd ;) Sok sikert!
2013. aug. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel, barátom! 16 évesen előtted az élet :). Amikor annyi idős voltam, mint te, senkim nem volt. Kiközösített és meg nem értett voltam. Most 23 vagyok. Az emberek szeretnek, a lányok terén igazán beindult az élet. Nem az számít, hány réteg szürke kedvetlenség telepszik rád. Az számít, ami a szívedben van. Ha úgy döntesz, az lesz a valóságod.
2013. nov. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!