Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok ennyire magányos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire magányos?

Figyelt kérdés

Elég furcsának tartom azt, hogy egy 16 fiúként, hogyan lehetek ennyire magányos. Holott látom, hogy a korombeliek buliról, bulira járnak, egy éjszakás kalandokba vágynak, naponta lerészegednek stb. Én nem szeretek eljárni bulikba, bár nem tudom hogy miért. Az utóbbi évben kezdtem azt érezni, hogy kell nekem egy lány akit szerethetek, de sajnos nem találom. Valóban egy korombeli sráctól furcsán hangzik, hogy ilyesmire vágyom, komoly kapcsolatra. Sokszor azt érzem, hogy reggel nincs miért felkelnem, mert minden napom, szürke és monoton, tehát az életemnek nincs értelme. Gyakran álmodom azt, hogy van egy barátnőm és akkor különös érzés fog el ha álmomban megölelem, de lám akkor hirtelen reggel lesz és lehajtott fejel elindulok az iskolámba. Aki átélt hasonlót, annak kérem a segítségét. Köszönöm


16F



2013. márc. 27. 22:58
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Írhatsz privit ha gondolod és akkor beszélgetünk :)

16/L

2013. ápr. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
23%
Forever Alone mém vagy?Mert ha igen akkor legyél mostantól troll mém.
2013. jún. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
47%

Szürke és unalmas vagy akárcsak a napjaid, ezért a lányoknak is szürke és unalmas vagy. Sajnálom ez a rossz hír.

A jó hír viszont, hogy 16 éves vagy, ez az a korszak amikor az ember még sokszor szürke és unalmas, de fel a fejjel!

Légy valaki! Akárki, ez nem nehéz! Manapság a világ tele van csodákkal, van aki maratont fut le 2:30 alatt van aki 7000 m-es hegyeket mászik meg, van aki zenél, fest vagy a CERN-ben kutat. Persze a lényeg hogy magadhoz képest légy valaki. Felejtsd el a lányokat amíg szürke vagy.

2013. jún. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapja vagyok együtt a barátommal,ő az első.Elég hirtelen jött a kapcsolatunk,nem gondoltam volna,hogy pont ő lesz... Egyébként én elég sokáig gondolkoztam hasonlóan,mint te,én is nagyon hiányoltam valakit. És erre hopp, a sors talált nekem egy komoly partnert, akivel nagyon jól kijövünk és szeretjük egymást. :) Én mindezzel csak annyit szeretnék mondani,hogy ne parázz rá a dolgokra, bármennyire is nehéz, az ilyenek maguktól jönnek, és gyakran pont egy nem várt félbe leszel fülig szerelmes. Én igaz lány vagyok, nem kellett sokat tennem a dologért, nem én voltam a kezdeményező. Annyira örülök,hogy a barátomnak volt elegendő bátorsága és nem hagyta ki a lehetőséget. Neked is ezt tanácsolom,hogy légy bátor!:)) 16/L
2013. júl. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
legyél nyitott, magabiztos, pörgős
2013. júl. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem Beninek hívnak?:) Bocsi az offért.
2013. júl. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Nem Beninek hívnak :)
2013. júl. 11. 19:39
 18/28 anonim ***** válasza:
Énis ugyanígy érzek, de mégis van 1 csomó barátom akikkel mehetnék bulizni, nagyon szeretnek mar 1 komoly kapcsolatot, pedig menő is vagyok, de nembirom a csitri csajokat, mást nem nagyon találok, most nemrég találtam egy szimpatikus lányt de messze lakik tőlem 17/F :((
2013. júl. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
mostanaba ugyanez van velem is csak itt egy olyan fiut se kapok aki komoly kapcsolatot akarna :(
2013. júl. 22. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
kedves utolsó,az elotti vagyok, hol laksz? :D
2013. júl. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!