Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tehetek, hogy visszakapjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek, hogy visszakapjam? Szerintetek van még remény?

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve rendesen. 7 év után a feleségem elköltözött 3 éves kislányunkkal. Nem csaltuk meg egymást, nem verekedtünk, anyagi nehézségeink voltak az elmúlt egy évben. Anyósom az első perctől kezdve nem szívlelt, mivel egyedül nevelte két lányát kiskoruktól és alapvetően férfigyülöló, viszont a nejemmel sem volt a kapcsolata. Volt, hogy évekikg nem beszéltek a kisunokáját többb mint egy évig nem kereste bár lett volna rá lehetősége, tavaly kimentem dolgozni külföldre és anyósom ezt megtudva rögtön elkezdte nejem győzködni, hogy egyedül jobb, amikor hazajöttem láttam a feleségemen a változást. A nejem annyit mondott, hogy úgy érzi nincs megbecsülve és nem és nem bírja az anyagi bizonytalanságot és emiatt kihűltek benne az érzések. Az anyja kiszámolta neki, hogy gyerektartással és szoc. juttatásokkal milyen jól fog élni, pláne úgy hogy az adósságokat itt hagyták rám. tehetek valamit, nem válni visszakapni akarom, de sajnos áprilisban vissza kell mennem külföldre dolgozni, más különben fizetésképtelenné válok. Komoly válaszokat szeretnék és nem nőgyűlőlő macsó nyilatkozatokat. Köszönöm.

2013. márc. 28. 05:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudod azért az emberért nem kár, aki mindössze 1 év anyagi nehézség alatt lelép tőled. Azt még jól fenékbe billentve ki kell tenni az életedből.Ez egy nulla nő. Ezért ne sírj.Egy valóban nő, és családanya, egy ilyenért-hogy anyagi nehézség-sosem lépne.


Bajban tudod meg, hogy ki kicsoda.

2013. márc. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ezt a nőt te nem kapod vissza mert sosem volt a társad.
2013. márc. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem érzi magát megbecsülve, mi? Kimentél dolgozni, hogy legyen pénzetek, de ő nem érzi megbecsülve magát?


Spórolj össze valami jó ügyvédre, aki kiharcolja neked, hogy ne húzzanak be az összes pénzeddel gyerektartás gyanánt.

2013. márc. 28. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sajnálom.. Ha képes volt erre akkor bizony sosem volt a tied!
2013. márc. 28. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

igaz, hogy én csak 19 voltam, amikor kimentem külföldre melózni 3 hónapra, de mire visszajöttem, akkori barátnőm az akkori legjobb barátommal volt együtt.


Nem hiszem, hogy vissza tudnád szerezni, pláne úgy, hogy külföldön dolgozol. Egyébként, előzőekkel egyetértve, tényleg gondolkozz el azon, hogy komolyan kell-e vissza ezek után, ugyanolyan lenne-e a kapcsolat, stb...

2013. márc. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnos tartok tőle,hogy igaza van mindenkinek, de a kislányom nagyon fáj. A gyerektartástól igazából nem félek, mert ha mégis válunk akkor a bíróság a külföldi jövedelmet nem veheti figyelembe mivel az hivatalosan ellenőrizhetetlen, hanem a legutolsó magyarországi jövedelmem az irányadó, így ezzel kapcsolatban tévedésben van az asszony, viszont a lányomról gondoskodni akarok és fogok. Csak hát egy nagy "NIHIL" most az életem.
2013. márc. 28. 09:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!