Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretetből lehet szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretetből lehet szerelem?

Figyelt kérdés

6 hónapja együtt vagyunk a barátommal és már 2 hónapja együtt is élünk.De ő még nem szerelmes azt mondta.Szeret meg kötődik hozzám de azért nem mondta eddig hogy szeret mert még nem érzi.

Lehet ebből komoly kapcsolat vagy van olyan hogy később esik valaki szerelembe?Nem tudom hogy várjak még vagy inkább lépjek tovább.



2013. márc. 29. 01:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nem használja ezt a jelzőt mert nem akarja, hogy hétköznapi közhelyé váljon, inkább megtartja különlegesebb pillanatokra!
2013. márc. 29. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csak abból lehet.

De szerintem túl hamar költöztetek össze.

2013. márc. 29. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
42%
Ebből szerelem már nem lesz.Ez csak egy elfogadáson alapuló kapcsolat, ami fel fog őrölni téged, mert te többet érzel/akarsz. A srác viszont nem tud neked ennél többet adni.
2013. márc. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én sem hiszem,hogy ebből lenne már szerelem.
2013. márc. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
De most ezért lelépnél?? Ha nem vagy szerelmes nem is maradsz egy kapcsolatban, vagy mi?? Miért kell ezért kilépni??
2013. márc. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem én nem vagyok szerelmes hanem a srác.És így hogy igazából nyitva van a szíve akármikor szerelembe eshet mással.Persze szerelmesen is megvan az esélye hogy másba szeret, de így nagyobb.Attól félek hogy később csak rosszabbul fog esni ha azt mondja bocs de beleszerettem valakibe.Nem azt akarom mondani, hogy kilépek mert nem tudok mert a szívem nem engedi, de közben az eszem meg azt mondja hogy menj.
2013. márc. 29. 11:29
 7/8 anonim ***** válasza:
Szeretetből lehet szerelem, de fordítva nem.
2013. márc. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
38%
utolsó ez hülyeség, pont hogy a szerelem alakul át mindig szeretetté egy idő után !
2013. márc. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!