Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemből szeretet és szeretetből újra szerelem. Lehetséges?

Figyelt kérdés
Pár éve volt egy nagyon jó, hosszú kapcsolatom, nagyon szerettük egymást de párom sajnos kiszeretett belőlem vagyis szeret, csak nem szerelmes belém mert elmúlt a pezsgés meg tombolni akar, még nem akarja lekötni magát,ezért szakytottunk.azóta mindkettönknek volt más de sem neki sem nekem nem jön össze az igazi, valahogy kötödünk egymáshoz.Lehet szeretetből újra szerelem és létezik olyan hogy valaki rájön hogy mégiscsak az exe kell neki? Vannak olyan párok akik évekig mással vannak utána mégiscsak a régi mellett kötnek ki?
2007. okt. 5. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos hatással van rá a veled töltöt idő. Van nagyon sok ismerősöm aki sír az exe után pedig ő szakított és mégis rájött, hogy butaság volt, mert szerette és jó volt vele csak úgymond jó dolgába megbolondult. Ismerek olyan párokat akik szakítottak és utánna idővel megint összejöttek. Nagyon boldogok és rájöttek, hogy jó volt az idő amíg külön voltak , mert belátták, hogy szeretik egymást, és felnőttek ezalatt az idő alatt és mostmár nem rontják el azokat a hibákat amiket akkor. Szerintem meg van az esély az újból egymásra találásra. (azt is mondják, hogy a töltött káposzta felmelegítve nem jó .... hát nem tudom)
2007. okt. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Szerintem meg csak igazan az ilyen kapcsolatok ,hazassag az igazi!hidd el mindketten megprobaltatok ,tapasztaltatok ,ez az igazi ez 100 % !!!!

En tapasztaltam,az a ferfi aki cserelgette a baratnoit ,sok novel volt dolga,kielte magat igazan ,ugyan igy a nok is!ES AKIT VALASZT HAZASTARSNAK !azok az igazi hazassagok!

Amugy meg a part(ferjet) nem megszerezni nehez hanem megtartani!

SOK SOK BOLDOGSAGOT NEKTEK!!!!!!!!!!!

2007. okt. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%

Felmelegítve csak a töltött kápsozta jó!

Hogy anyu bölcs mondását idézzem.

Tapasztlatom szerint ez igaz is!

2007. okt. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
persze hogy lehetséges minden megtörténhet én a pasimmal háromszor szakítottam ést most újra eggyütt vagyunk próbálkozzatok sikerülni fog hidd el
2010. aug. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló van velem is... 5 évet együtt voltunk, majd a csaj bejelentette, h ő szabad akar lenni, nem akarja lekötni magát...

De én meg nagyon szerelmes vagyok belé. Bár amikor az első "nagy hullám" lecsengett kb 1 év után, akkor én éreztem hasonlóan, h nem igazán vagyok szerelmes és lehet jó lenne szabadnak lenni. De tudtam mindig, h ő ott van és nem tehetek semmit, így nem is tettem, nem csaltam meg semmilyen szinten,ugyanúgy taliztunk stb. Aztán eltelt kis idő s én újra tök szerelmes lettem belé. A gond az volt, h akkora meg már ő érzete, azt h nincs meg az a tűz. Csakhogy amíg én ekkor sem akartam kilépni, mert jó volt vele mindig... ő most menekül, s fontosabbnak érzi, azt h ő most szabad legyen, s pasizzon kötöttségek nélkül és szakított. Amikor ezenkívül tényleg semmi baj nem volt a kapcsolatunkkal. Itt azt értem h tök jól kijöttünk mindig is, amiben kellett passzoltunk, amiben kellett kiegészítettük egymást, szóval minden tökéletes volt. S mindig mondta h olyan pasit keresett amilyen én vagyok.

Azóta eltelt fél év, 2 hónapig nem találkoztunk, csak neten beszéltünk. Utána igen, s azóta majdnem minden héten találkozunk 1-2 napra, olyan dolgokat csinálunk amiket régen soxor mondott, de vhogy nem csináltuk... De sajnos ő még most ist azt gondolja, amiért szakított, h szabad akar lenni, kiélni magát. A legrosszabb az h amikor együtt vagyunk minden olyan mintha semmi nem történt volna és tök jó minden, sőt látszik rajta is h milyen jól érzi magát; ölelget, bújik, puszilgat, minden...(s ezt nem lehet ennyire megjátszani) viszont ha elválunk, 180 fokos fordulat és mondja azt h nem szabadna talizni, ő továbbra is úgy gondolja ahogy eddig, sőt néha kicsit bunkó is telefonban. (de aztán vhogy mégis megbeszélünk egy talit)

Szóval újra bele lehet "szerelmesedni vkibe" ez biztos... Remélem csajoknál is van ilyen...

2010. aug. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!