Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Ti láttátok már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti láttátok már nagydolgozás közben a barátnőtöket? Nem volt kiábrándító a dolog?

Figyelt kérdés

Régebben olvastam valahol, talán itt gyakorin, hogy egy srác azért szakított a barátnőjével, mert az nagydolgozott...

Nekem nincs barátnőm és nem tudom, hogy hogyan reagálnék, ha így látnám azt a lányt, akiért odáig vagyok meg vissza. :D


2012. máj. 20. 01:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

1. nem láttam

2. már hogyan látnád ha nem nyitsz rá szándékosan szarás közben?

2012. máj. 20. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mondom, nekem nincs csajom. Egyébként van olyan ismerősöm, akik állandóan együtt mennek a wc-re...
2012. máj. 20. 01:29
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

anyádat is figyeled közben?

nalátod.

2012. máj. 20. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
együtt mennek szarni? :D akkor azok betegek...
2012. máj. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mit csinálnak bent. De láttam már párszor, hogy a csaj ül a budin (persze lehet, hogy csak pisilt) és a csávó meg ott áll vele bent.
2012. máj. 20. 01:32
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
te meg ezt hogy láttad, nyitva hagyták az ajtót? :D
2012. máj. 20. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, jót tesz-e a szerelemnek... De ha az egyiket baleset vagy nagy betegség éri, előfordul, hogy pelenkázni szokták egymást, és mégis megerősíti ez a szerelmet.

Attól függ, milyen mély a szeretet.

2012. máj. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Gondolom segget törölni is csukott szemmel szoktál.
2012. máj. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 intrepid ***** válasza:
Az 5ösre: lehet, csak pippantott a lány egy gyorsat.
2012. máj. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Tényleg hogy láttad hogy ott áll vele bent? Leskelődtél ? :D


Amúgy engem izgatna de szerintem el is menne tőle a kedvem ha pl a reggeli SZ*RÁSNÁL ott állnék vele szemben...

Ha rámjön a beizgulok úúúh szekszi tájm akkor még esetleg.

2012. máj. 20. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!